Ferahevler Kurye, İstanbulmotokurye.com

Ferahevler Nerededir? Nerede Kalmaktadır?

Ferahevler kurye bu bölge Sarıyer taraflarında kalmaktadır. Biz buralara giderken korkuyorduk. Çünkü buralar çamur deryası gibiydi. Her taraf gecekondu doluydu. Hoş halen gecekondular yer yer gözüküyor fakat değişim yüzde yüz olmuş. Fakat bana sorsanız hangisi daha iyi diye eski hali daha güzeldir. Yolları yapılmış olsa o hali hala gözümde canlanıyor sanki. Ne günlerdi. Oynar, koşar, top oynardık. Şimdi nerede boş arazi arada bulasın.

Kurye Çalışma Amaç Ve Prensipleri Nelerdir

Amacımız bu bölgeye yatırım yapıp siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır. Çalışmalarımız biraz daha kuvvetlenerek ivme kazanmakta ve her geçen gün dahada ileriye gitmektedir. Bu bölge birçok yerden birçok bölgeye açılmaktadır. Tam Sarıyer bölgesi Tarabya, İstinye, Yeniköy, Derbent arasında kalmaktadır.

Ferahevler Moto KuryeNeden Kurulmuştur?

İstanbul Moto Kurye olarak bu bölgelerde çalışmalarımız halen, İstinye Kurye, İstinye Bağlar Mahallesi Kurye, Yeniköy Kurye, Tarabya Kurye, Gazeteciler sitesi Kurye, Daruşafaka Kurye, Poligon Mahallesi Kurye, Pınar Mahallesi Kurye, Derbent Kurye ve Maslak Kurye ve Hacı Osman Moto Kurye olarak devam etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir