Dudullu Kurye-İstanbul Moto Kurye-Kurye, https://istanbulmotokurye.com/dudullu-kurye.html

Dudullu Moto Kurye Bölgesinin Tarihi Ve Gelişimi Üzerine

Dudullu moto kurye , İstanbul sınırları içerisinde kalan İstanbul’un Anadolu yakasındadır. Ümraniye İlçesine bağlıdır. Ümraniye belediyesinin gelişmiş en önemli bölgelerinden bitanesidir. Çünkü genellikle sanayi ve fabrikaların çoğu burada olduğu için bu bölge Ümraniye için çok önemli bir bölge haline gelmiştir.

Dudullu moto kurye Ümraniye belediyesinin yükselmesi ve kalkınmasında bu bölgenin çok yüksek bir payı bulunmaktadır. Çevresine yakın olan İlçe ve semtler olarak en yakın semt, Ihlamurkuyu ve Çekmeköy’dür. Ayrıca yakınlarında Yenidoğan, Şile Yolu, Sarıgazi bulunmaktadır. En önemli meşhur Bölge ve sanayi alanı İmes organize sanayi bölgesidir.

Dudullu Kurye Fiyat Aralıkları Ve Amaçları Nelerdir?

Dudullu moto kurye Dudullu bölgesi Kurye firmalarına göre bölge dışı sayıldığı için exra bölgeler olarak kabul edilen bölgelerdendir. Normal Fiyat üzerine Dudulluya çıkan evrakların üzerine veya buradan alınan gönderilerin üzerine listede yazılan fiyat eklenerek normal fiyat hesaplanır. Genelde Dudullu bölgesinde evraklar ve gönderiler İMES sanayi sitesine veya İMES sanayi sitesi arkasında bulununan dört caddeden oluşan Dudullu Organize Sanayi bölgesinden çıkar.

Dudullu moto kurye ayrıca Dudullu Sanayi bölgesi içerisinde ise birçok sanayi siteleri mevcuttur, Esenşehir bölgesinde Motosiklet markası olan Kanuni Motorun fabrikası vardı. eskiden iki zamanlı olan Alman markası Mz marka ismi alarak buraya fabrika açmışlar ve Türkiye’ de benim bildiğim ilk yerli motorları üretmeye başlamışlardır. Moto Kurye hizmeti devam ediyor.

 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir