Diyet Yemeği Kurye - Taşıma -İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/diyet-yemegi-kurye.html

Diyet Yemek Taşıma Kurye Ve Çantası

Diyet Yemek taşıma kurye bir ayrıcalık ister. İstanbul Moto Kurye diyet yemeği taşımacılığında öncü ve zirvede bir firmadır. Sevgili diyet yemek yapan firmalar ve diyetisyen kardeşlerim. Onca uğraşla yaptığınız yemeğinizin boşa gitmesini hiç ister misiniz.? Yemeğinizin teslimatında sorun çıkmasını ister misiniz? Yemeğiniz yolda başına bir iş gelmesini ister misiniz, Yemeğinizin yollarda komple dökülmesini yada içindeki yemeklerin ağzının açılmasını ve bir miktarının dökülüp yemek kutusunu ıslatmasını ister misiniz?

Onca zorluklarla bulduğunuz bir müşterinizin yemeğinin dökülüp sizi bırakmasını ister misiniz? Tabi ki hayır dediğiniz duyar gibiyim. Bundan dolayıdır ki diyet yemeklerinizi her önüne gelen firmalara lütfen rica ediyorum taşıtmayın. Başka firmalar çünkü kendi evrak ve işlerinin yanında sizin yemeğinizde alıp, hem yemeğinizi hemde kendi evrak işlerini beraber taşımakta ve bu yüzden birden çok sorunlar çıkmaktadır. Lütfen bu firmaların yüzünden bizleri lekelemeyin.

Diyet Yemeğini Taşıma Kurye Hizmeti

İstanbul Moto Kurye öncelikle tüm diyet yemeği işine girmiş, başlamış ve başlayacak olan firmalara ve diyetisyenlere başarılar diler. Diyet Yemeği kurye taşıması nasıl yapılır. İlk önce temiz ve yüksek model güzel ve fazla titreşim yapmayan motosikletler seçilmelidir. Sonra motosikleti kullanacak son derece tecrübeli, yeni yetme olmayan, pizzacı sektöründe ve su ile yemek dağıtım sektöründen olmayan tecrübeli bir elemana ihtiyaç vardır.

Daha sonra Motosiklet üzerinde diyet yemeği için önemli aksesuarlar olmalıdır. Bunlardan en önemlisi aşağıda resimde de görüldüğü gibi özel kutulara göre yapılmış, su geçirmeyen, yağmur, çamur geçirmeyen, yolda giderken langur langur yemek sallamayan özel diyet yemeği taşıma çantası yaptırılmaktadır. Bu çanları her çanta imalatçısı yapmamakta dır. Bunun için dahi özel çantacı firmaları mevcuttur. Evet Çanta çok önemli, çantayı yaptırdıktan sonra motosiklete özel eşya ve aksesuarlarla monte edilmelidir. Özel monte edilmediği takdirde çanta yolda düşebilir yada devrilebilir.

Diyet Yemeği Kuryesi Nasıl Olmalı?

Daha sonra Diyet yemeği motosiklet sürücüsüne diyet yemeği çantaya koyma, paketleme ve taşıması konusunda konferans verilmeli yolda, nasıl gideceği, nasıl taşınması gerektiği, ne kadar hızla gidilecek kuryeye açıklanmalıdır. Daha sonra diyet yemeği taşıma kuryesine asla başka iş verilmemeli, sadece kendine verilen yemekleri dağıtma işi verilmelidir. Yemek dağıtım işi bittikten sonra ancak kendine başka işler alabilir yapabilir.

Ama üstünde diyet yemekleri varken asla başka iş güç almamalıdır. Daha sonra kuryeler çok temiz giyinmeli, müşterilere çok iyi davranmalı, konuşmasını, oturup kalkmasını iyi yapmalıdır. Gayet kibar ve güzel konuşmalıdır. Artık diyet yemeği taşıma işine başlayabilir, yada işinizi bize verirseniz eğer bizde bu şartları yerine getirerek işinizi yapmaya hazırız.

 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir