Diyet Yemeği Kurye - Taşıma -İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/diyet-yemegi-kurye.html

Diyet Yemek Taşıma Ve Çantası

Diyet Yemek taşıma bir ayrıcalık ister. İstanbul Moto Kurye diğet yemeği taşımacılığında öncü ve zirvede bir firmadır. Sevgili diyet yemek yapan firmalar ve diyetisyen kardeşlerim. Onca uğraşla yaptığınız yemeğinizin boşa gitmesini hiç istermisiniz. Yemeğinizin teslimatında sorun çıkmasını istermisiniz. Yemeğiniz yolda başına bir iş gelmesini istermisiniz, Yemeğinizin yollardakomple dökülmesini yada içindeki yemekelerin ağzının açılmasını ve bir miktarının dökülüpte yemek kutusunu ıslatmasını istermisiniz.

Onca zorluklarla bulduğunuz bir müşterinizin yemeğinin dökülüpte sizi bırakmasını istermisiniz? Tabiki hayır dediğiniz duyar gibiyim. Bundan dolayıdırki diyet yemekelrinizi her önüne gelen firmalara lütfen rica ediyorum taşıtmayın. Başka firmalar çünkü kendi evrak ve işlerinin yanında sizin yemeğinizde alıp, hem yemeğinizi hemde kendi evrak işlerini beraber taşımakta ve bu yüzden birden çok sorunlar çıkmaktadır. Lütfen bu firmaların yüzünden bizleri lekelemeyiniz.

Diyet Yemeğini Taşıma

İstanbul Moto Kurye Öncelikle tüm diyet yemeği işine girmiş, başlamış ve başlayacak olan firmalara ve diyetisyenlere başarılar diler.

Diyet Yemeği taşıması nasıl yapılır. İlk önce temiz ve yüksek model güzel ve fazla titreşim yapmayan motosikletler seçilmelidir. Sonra motosikleti kullanacak son derece tecrübeli, yeni yetme olmayan, pizzacı sektöründe ve su ile yemek dağıtım sektöründen olmayan tecrbeli bir elemana ihtiyaç vardır.

Daha sonra Motosiklet üzerinde diyet yemeği için önemli aksesuarlar olmalıdır. Bunlardan en önemlisi aşağıda resimdede görüldüğü gibi özel kutulara göre yapılmış, su geçirmeyen, yağmur, çamur geçirmeyen, yolda giderken langur langur yemeğ sallamayan özel diyet yemeği taşıma çantası yaptırılmaktadır. Bu çanları her çanta imalatçası yapmamakta dır. Bunun için dahi özel çantacı firmaları mevcuttur. Evet Çanta çok önemli, çantayı yaptırdıktan sonra motosiklete özel aparat ve aksesuarlarla monde edilmelidir. Özel monte edilmediği takdirde çanta yolda düşebilir yada devrilebilir.

Diyet Yemeği Kuryesi Nasıl Olmalı?

Daha sonra Diyet yemeği motosiklet sürücüsüne diyet yemeği çantaya koyma, pakatleme ve taşıması konusunda birifing verilmeli yolda, nasıl gideleceği, nasıl taşınması gerektiği, nekadar hızla gidilecei kuryeye açıklanmalıdır. Daha sonra diyet yemeği taşıma kuryesine asla başka iş verilmemeli, sadece kendine verilen yemekelri dağıtma işi verilmelidir. Yemek dağıtım işi bittikten sonra ancak kendine başka işler alabilir yapabilir.

Ama üstünde diyet yemekleri varken asla başka iş güç almamalıdır. Daha sonra kuryelerimiz çok temiz giyinmeli, müşterilere çok iyi davranmalı, konuşmasını, oturup kalkmasını iyi yapmalıdır. Gayet kibar ve güzel konuşmalıdır. Artık diyet yemeği taşıma işine başlayabilrisiniz, yada işinizi bize verriseniz eğer bizde bu şartları yerine getirerek işinizi yapmaya hazırız.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir