Dilovası Kurye, İstanbulmotokurye.com

Dilovası moto kurye hizmeti

Dilovası Kurye İstanbul Moto Kurye iştirakidir. İstanbul Moto Kurye, Dilovası kurye ile tüm İzmit bölgesine hizmet verir. Hizmet verdiğimiz yerler şunlardır, Gebze, GOSB (Gebze Organize Sanayi Bölgesi), Tuzla, Tuzla Organize Dri Sanayi Bölgesi, Çayırova, Bayramoğlu, Dilovası, Diliskelesi, Körfez, İzmit, Gülcük, İznik, Bursa ve bölgesi. İşte bu bölgelere hizmet vermekteyiz. 

Dilovası moto kurye hazır. Çünkü bu bölgeler uzak ve dönüşte boş gelinen bölgelerdir.Paket hacim büyüklüğü ise en fazla 10 desimetre küp civarında olması gerekir yani 50X50 civarı büyüklükten bahsediyoruz. Gene bunun dışındaki paketler için arabalı kurye servisimizi çağırmanız gerekmektedir. Lütfen kurye çağırmadan önce paket büyüklüğünüzü bize bildirin ki kuryemiz boşuna size gelmesin, boşa zaman harcanmasın. Bizde ona göre ya arabalı kurye yada moto kurye gönderelim İnşallah.

 

Dilovası motorlu kurye servisi

Dilovası motorlu kurye servisi başladı. DilovasI, Kocaeli İlçesine bağlı bir belediyedir. İstanbul’dan İzmit’e doğru giderken E-5 Karayolu üzerinde Gebze ile Körfez arasında kalan bölge Dilovası ve Diliskelesi’dir.

İşte bu bölge eski ve tarihi geçmişi olan bir yerdir. tarihi Bizans zamanına kadar dayanır. Bu bölge İzmit körfezine karşı tarafa en yakın bölgelerdir. Bundan dolayı eski zamanlarda burası karşıya geçmek için kullanılmıştır.

 

Dilovası acil kurye çalışması

Dilovası acil kurye çalışması iyi gidiyor. Buranın İzmit körfezi tam karşısında Ereğli, Karamürsel ve Hersek bulunmaktadır. Günümüzde de buraya deniz üstüne uzun bir köprü yapılmış ve mesafeden zaman kazanılmıştır.

Körfez köprüsü sanki İstanbul’daki Boğaz Köprüsü gibi ama daha uzundur. Fakat maalesef yeni yapılan yollar ve köprülerin hepsi fahiş fiyatla insanlara yük gelmektedir. Buranın 2016 güncel fiyat listesi otomobil için 89 TL. civarındadır.

 

Dilovası hızlı kurye çalışması

Tabi diğer büyük araçlar daha fazladır. Bundan dolayı hem gidiş hem geliş sadece köprü ücreti 180 TL. civarındadır. Buna otoban yol ücreti hariçtir. Vakti zamanında tarihte deli Dumrul diye bir zat varmış.

Böyle bir yere bir köprü yapmış da oturmuş başına gelenden geçenden para alırmış. Bu kahramanı bize yaptığı yanlış bir şey diye okulda öğretirlerdi. Fakat şimdi bakıyorum da maalesef günümüzde tarih tekerrür ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir