İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye

Darıca Kurye

İstanbul Moto Kurye olarak güvenle ve hızla büyümeye devam ediyoruz. Bir hizmetimiz daha sizinle beraber buluşmuştur. Artık uzak diye Darıca ya birşey yollamayım demeyeceksiniz. Veya pahallı diye bir şey yollamaktan vazgeçmeyin. Arık yanınızda biz varız. Her zaman size destek çıkmaktan ve sizinle güzel yarınlara varmaktan başka gayemiz yoktur. Sizleri her türlü zorluklardan kurtarmak ve işlerinizde rahatlatmak için buradayız.

Darıca Kurye, İstanbuş ve İzmit bölgelerinde hizmet vermek üzere göreve başlamıştır. Bu süreç içindeki servis hizmetleri uzun vadede ve kısa vadede olmak üzere halen devam etmektedir. Çalışmaları daha kaliteli hale gelmesi içinde her gün arge çalışmaları ve büyüme hızı ile çalışmalarımız sürmektedir. Bizim kendi müşterilerimize ve bize müşteri olacak firmalara şimdiden bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Çünkü bizi seçtiğiniz için kazanan hep siz olacaksınız. Bunu ileryen zamanlarda daha iyi anlayacaksınız.

Darıca Bölgesi

İzmit iline bağlıdır. İzmit Gebze ilçesinin içinde bir bölge veya semtin adıdır. Önceden bu kadar adı bilinmezken, buraya yapılan çok büyük hayvanat bahçesinden dolayı her kes tarafından tanınır olmuştur. Bu hayvanat bahçesnin adı Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı dır. Fakat malesef yüksek ücreti nedeniyle uguladıkları politika yüzünden bir çok yerli turist buraya giremeden geri dönmektedir. Buna lütfen çare bulunmasını rica ediyoruz.

Darıca İstanbul İzmit Çevre yolu üzerinde bulunmaktadır. Gebze sapağına gelmeden Çayıova sapağından sonra Darıca sapağı bulunmaktadır. Buradan girince bayağı aşağıda Marmara Denizinin sınırında bulunan bir bölgedir. Tam karşısı yani denizin karşısı Yalova il sınırlarıdır. Taşköprü bölgesidir. Eskihisar bölgesinin hemen yan tarafıda denilebilir. Feribot iskelesine sınırdadır. Çayırova ile sınırdır. Eskihisar bölgesi ile sınırdır. denize sıfırdır.

Bizler bu bölgelere fazla gitmezken daha sonraları güzel işler, acil paketler gelmeye başlayınca buralara hizmet vermek zorunda kaldık. Hizmetimizi bir tık daha genişleterek bu bölgedeki hizmet ivmemizi arttırdık ve büyümeye gittik. Bununda meyvelerini yavaş yavaş almaya başlıyoruz. Talıdığımız her bir nesnenin, eşyanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

Dizlere Hayırlı İşer Diliyoruz

İstanbul Moto Kurye Ailesi

İstanbul Moto Kurye-Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın