Çorlu Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bölgenin Nüfusu Ve Artışı

Çorlu İstanbul Tekirdağ arasında Tekirdağ iline bağlı bir İlçedir. Nüfüsu hızla artan en büyük ilçelerden bitanesidir. Hatat nufusu Tekirdağ merkezden daha fazladır. 2016 itibariyle nüfusu 250 bini aşmıştır. Neredeyse küçük bir kent haline gelmiştir. Kiralar artmış, daire fiyatları yükselmiş, taksi plakalarıda bayağı yükselmiştir. Çorlunun bu yükselişinin sebelerinden bitaneside, insanların artık şehir lerde yatırım yapacak gücü kalmadığı için artık İstanbul’a yakın yerlere daha ucuz olduğu için yatırım yapmak istemeleridir. Yani keselerine göre davranmaktır. Dolaysıyla Çorlu İstanbul Şehrine çok yakın olduğu ve daha uygun olduğu için çoğu kişi buralara yatırım yapmıştır. Çorlu beölegsinde büyük firmalar vardır. Bu firmalar genellikle Tekstil, deri sanayi ve kimya üzerine çalışan firmalardır.

Çorlu Tarihi

Çorlu’nun tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Elde edilen sonuçlara göre Çorlu çok eski medeniyetler zamanındada olduğu çıkan örneklerden anlaşılmıştır. Tarihte Bizanslılar tarafından kullanıldığı bilgileride çoktur. Türklerin burayı fethetmesi gayet zor olmuş ve uğraılmıştır. Bu yüzden buranın adı zor gibi olmasından maksat Çor olarak kalmış ve Çorlu olmuştur. Hatta Bizanslıların eline iki defa geçmiştir. Burada bu bölgeyi kendi düşmanlarından korumak için birde kale yapmışlardır. Günümüzde Çorlu Kalesi diye bilinmektedir.

Neden Çorlu Moto Kurye?

Çorlu Moto Kurye olarak biz, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz, Silivri, Çatalca bölgelerine Çorlu Moto kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.Genel olarak Çorlu içine hizmetimiz yoktur. Biz Çorlu Kurye olarak İstanbul’dan aldığımız işleri Çorlu’ya veya bu bölgeye götürmekteyiz ve dağtıtıyoruz. Bu bölgelerden aldığımız kurye işlerini ise İstanbul tarafına kapıya kadar dağıtıyoruz.

Çorlu Kurye Fiyatları

Çorlu Kurye olarak İstanbul civarından aldığımız tüm gönderiler acil kurye veya normal kurye olarak adlandırılır. Eğer gönderiniz çok acilse acil gönderöenzi ve acil kurye çağırmanızda sizin için fayda vardır. Çorlu Acil Kurye servis ücretimiz 360 tldir. Yol eğer normal güniçinde gitmesini istiyorsanız İstanbul-Çorlu fiyat listemiz 200 tl dir. Fiyatlarımız artı kdv dir. Çorlu tarafına arabalı kurye servisimiz bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir