Çerkezköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Çerkezköy Kurye Hizmetlerimiz

Uzak bir bölge, yani İstanbul sınırları içersine uzak bir bölge. Fakat moto kurye ve kurye hizmetlerimizin ulaştığı ve gittiği bir bölgedir. Bu bölge genel olarak ikamet edilen bir bölgedir. Çerkezköy bölgesi ile İstanbul arasında yaklaşık olarak 110-120 km mesafe vardır. Biz İstanbul Moto Kurye olarak bu mesafeyi yaklaşık olarak bir buçuk iki saat arasında gitmekteyiz. Bu gidişin birde gelişi olduğu için buraya gidiş ve dönüş yaklaşık olarak dört saat sürmektedir. Çerkezköy bölgesine acil kurye olarak gidilmekte ve fiyatımız tek fiyat olmaktadır.

Çerkezköy Kurye Faaliyetlerimiz

İstanbul Moto Kurye olarak Çerkezköy ilçesine İstanbul’dan – Çerkezköy’e fiyatımız tek fiyat olarak 300 tl dir. 300 tl gün içi mesai saatleri içersindeki fiyatımızdır. Eğer Çerkezköy bölgesine acil bir gönderi göndermek istediğinizde fiyatımız daha fazla artmaktadır. Expres Kurye fiyatımız 450 tl olup teslimat süremiz iki saat civarındadır. Çerkezköy İlçesinden İstanbul tarafına bir şey yollamak istediğiniz vakit ise fiyatmız 320 tl olup, mesai saatleri içinde teslim edilir. Expres Kurye fiyatımız ise 450 tl olup teslimat süremiz yine iki saat civarındadır. Bizler Çerkezköy ilçesine acil ihtiyaç duyduğunuz zaman sizlerin ihtiyaçlarını gidermek ve işinizi görmek için gitmekteyiz. Dolaysıyla fiyatımız size fazlada gelse normal olarak makul, ekonomik ve hızlıdır.

Çerkezköy Kurye Bölgesi

Çerkezköy İlçesi Marmara bölgesindedir. Marmara Bölgesi Trakya tarafındadır. Tekirdağ İline bağlıdır. Tekirdağ İlinin en büyük ilçelerinden biridir. Komşuları olarak İstanbul İli, Saray İlçesi, Çorlu İlçesi ve çevreyolu dur. İstanbul merkeze uzaklığı 115 km dir. Denizden yüksekliği 165 metredir. Tekirdağ İl merkezine uzaklığı ise 60 km dir. Çerkezköy ilçesi belediyesini oluşturan mahalleler on tanedir. Kapaklı Belediyesine çok yakındır. Nüfüsü yaklaşık 200 bin civarında olduğu tahmin edilmektedir. Burası son yıllarda gelişme gösteren bölgeler arasındadır. Özellikle İstanbul içinden gelen yatırımcılar buraya yatırım yapmaya başlamışlar buralara göç etmişler, buralardan arsa, daire, taksi plaka gibi yatırımlar yapmışlardır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir