Çengelköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Çengelköy Kurye Anadolu Yakası Boğazda Bir

Çengelköy kurye ile İstanbul motorlu kurye firması olarak uzun çalışmalarımız sonucunda mesai saatlerinde ve nöbetçi kurye olmak üzere Tüm bu bölgelerde Çengelköy kurye hizmetimiz başlamıştır. Başladığımız günden beri hızla devam etmektedir.

Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış ve 2015 yılından itibaren meyvelerini vermeye başlamıştır. Artık bizde bundan böyle İstanbul moto kurye olarak Çengelköy’deyiz. Ayrıca Çengelköy ile yetinmeyip buraya yakın bölgelerdede çalışmaya devam ediyoruz. Gerek Beylerbeyi, gerek Vaniköy, Kandilli semtleri olsun hizmetimiz son hızla devam etmektedir.

Çengelköy Moto Kurye Bölgesi Tanıtımı

Çengelköy moto kurye hizmeti burada. Çengelköy , İstanbul Anadolu Yakasında bulunan bir semtimizdir. İstanbul Boğazında güzel ve şirin bir semttir. Çengelköy Üsküdar İlçesine bağlı olan en son semttir. Bu semtten sonra Üsküdar ilçeleri sınırları sona ermektedir. Çengelköy Boğaziçi Köprü altında Beylerbeyi Semti ile, Kandilli semtine gelmeden Vaniköy semti arasında kalan bölgedir.

Tabi ki sahil kısmının üst taraflarında ise Ümraniye Belediyesi sınırlarına kadar devam eder. Vaniköy de Hemen yukatda Vaniköy Villaları vardır. Yukar tepe  üst tarafında ise Ümraniye’ye bağlı Bosna Caddesine bağlanılır. Halen çok yüksek gelirli zenginlerin oturduğugerçekten  en lüks ve pahalı semtlerinden bir tanesiydi. Çünkü tam Boğazın muhteşem manzarası ayakalr altındaydı.

 

Çengelköy motorlu kurye hizmetleri

Çengelköy motorlu kurye servisi artık açıldı. Osmanlı İmparatorluğu hastanelerinde psikolojik olarak hastalanan ve bazı hastalıklara yakalanan vatandaşları ve zengin olanları doktorlar bu bölgeye biraz kalmaları için yollardı. Hastalar burada temzi ahav be boğaz manzarasının güzelliği ile huzur dolar iyileşeceği kanısına varılırdı.

15 Temmuz darbe gecesi Çengelköy semtinde ve karakoluna darbeciler gelmişler ele geçirmeye çalışmışlardır. Burada o gece çetin çatışmalar olmuştur. Ayrıca askeriye okulun buraya yakın olması dolayısıyla karışıklık bir iki gün devam etmiştir. Fakat sonunda bir varlık göstermemişlerdir.

 

Çengelköy Acil Kurye Olarak Tarihi Ve Önemi

Çengelköy acil hızlı kurye semti denince akla Çengelköy salatalığı gelmektedir. Önceden burada çok meşhur olan bu salatalık çeşidi küçük ama hayet lezzetli bir salatalıktır. Bilmem hala yetiştiriliyor mu ama gerçekten güzeldir.

Çengelköy ve çevresinde birçok sinema filmi, dizi flimleri. reklamlar çekilmiş ve halen çekilmeye devam edilmektedir. Çengelköy semtinde birde Havuzbaşı bölgesi gezilmeye görülmeye değer bir yerdir. Çengelköy’un tarihi çok eskilere dayanmaktadır. 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir