Çeliktepe Kurye, İstanbulmotokurye.com

Çeliktepe Kurye 4 Levent Bölgesi 

Çeliktepe Kurye Çeliktepe İstanbul Avrupa yakasında bir bölgemizdir. Çeliktepe Kağıthane İlçesine bağlıdır. Çeliktepe’nin tam karşısı yani Büyükdere Caddesi karşı tarafı Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Çeliktepe Emniyetevleri tarafında Metro istasyonu çıkış noktası vardur. Çeliktepe mahallesi önünden Büyükdere Caddesi geçmektedir.

Çeliktepe Kurye Çeliktepe’nin tarihini değişen olay ise Çeliktepe’ye bağlı Saphir Alışveriş merkezi yani Safir plaza rezidans ve kulesinin burada yapılmasıdır. Bundan sonra Çeliktepe bölgesinin çehresi değişmiştir. Çeliktepe de birde Ösym binası da bulunmaktadır. Ayrıca Tekfen Towers da bu bölgededir. Çeliktepe girişinde birde büyük bir İETT garajının oldu alan vardır. Bir ara burası araplara satılmışssada daha sonra nedense vazgeçilmiştir. Çeliktepede ayrıca birde otel vardır.

 

Çeliktepe Moto Kurye Hangi Bölgededir?

Çeliktepe Moto Kurye Çeliktepe, Sanayi mahalelsi, Emniyet evleri, Gültepe, Yahya Kemal Mahallesi ile çevrilidir. Çeliktepe bölgesinin en meşhur ve kalabalık caddesi İnönü caddesidir. Daha sonra Gençosman caddesi gelir. Ben şahsi olarak liseyi Çeliktepe bölgesinde bulunan Cengizhan Lisesinde okumuştum. Birçok anılarımın geçtiği bu bölge şimdi çok değişim göstermiştir.  

Çeliktepe Moto Kurye Çeliktepe bölgesinin tam karşısında Sabancı Center Kuleleri mevcuttur. Bu kulelerin birinde sabancı ailesinden birine suikast olmuştur. Bizde moto kurye olarak bu kuleye çok evrak ve gönderi teslim ettik. Kulenin girişinde hemen sağ kısımda Moto kuryeler için evrak teslimat yeri muhaberat bölümü vardır. Biz Moto kurye olarak evrak ve dağıtımlarımızı buraya teslim eder ve buradan alırdık.

 

Çeliktepe Motorlu Kurye Hizmetleri

Çeliktepe Motorlu Kurye olarak buralarda, Kağıthane merkezden, Levent bölgesine oradan da Gültepe ye kadar ve Konaklar Mahallesi de dahil bu bölgelere moto kurye hizmeti vermekteyiz. Çeliktepe Kurye olarak çalışmalarımızı bu bölgelerde sürdürmekteyiz. Büyükdere Caddesi üzerinde olması nedeniyle giriş ve çıkışlar trafik yoğunluğuna neden olmaktadır.

Çeliktepe Motorlu Kurye  Birde İETT otobüslerinin yolcu indirip bindirirken kendi duraklarına girmeyip cadde üstünde yolcu indirmeleri, bu otobüslerin yanına üstelikte minibüslerin durması ve taksicilerin zamansız yerde durması ile bu bölge yersiz ve gereksiz yere trafik oluşmaktadır. Fakat az dikkat edilse böyle bir sorun olmayacak. Maalesef özellikle sabah saatlerinde birde Büyükdere Caddesi üzerinde yol üstünde duran sorumsuz taksicilerde trafiğe engel olmaktadırlar.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir