Çayırova Kurye Öncelikle herkese hayırlı işler diliyorum. Admin olarak sizlere teşekkür ediyorum. makalemi okuduğunuz için. Evet bu bölge İstanbul il sınırları içersinde olup, eskilerde çayır olan, boş olan bölgelerden bir tanesi olmaktadır. İstanbul ilinin Kocaeli iline yakın olan bölgelerinden bir tanesi de burasıdır. Bundan yirmi yirmibeş yıl önce gittiğimiz bu bölgede yani 1994 1995 yıllarında gerçekten de birkaç fabrika mevcuttu. Şimdi ise tabi ki değişiklik göstermiştir. Şekerpınar bölgesine yakındır. İzmit sınırları yakınlarındadır. Gebze bölgesine yakın bir bölgedir. Önceleri İzmit iline bağlı bir bölgedir. Daha sonra ilçe haline getirilmiştir. Bölgenin hem Tem otoyoluna hemde E-5 çevreyolu otoyoluna bağlantısı bulunmaktadır.

Tem otoyolundan gitmek isteyen ziyaretçilerimiz Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçtikten sonra Anadolu otobanına saparlar. Tem yolundan Kartal, Sultanbeyli ve Kurtköy sapağını geçtikten sonra Çayırova sapağı gelmektedir. Bu sapaktan girenler bu bölgeye girmiş olmaktadır. Bu sapaktan aşağıya deniz tarafına doğru ilerlediğinizde gene çevre yoluna çıkılmaktadır. Çevreyolu istikametinden gelmek isteyenler ise Boğaziçi Köprüsünden devam ederek hiçbir yere sapmadan devam edince, Tuzla ve Tuzla içmeler sapağından sonra gelen sapak Çayırova, Bayramoğlu bölgesidir. Buradan sapınca bölgeye gelmiş bulunmaktasınız.

Burada genellikle fabrika türü iş merkezleri bulunduğu için bu bölge geniş alana sahiptir. Buralardaki fabrikalara hizmetimiz olduğu gibi, yerleşim merkezlerinde olan diğer firmalara da servisimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımız arasında en fazla yer tutan hizmetimiz Çayırova motorlu kurye hizmeti ve araçlı kurye hizmetimizdir. Daha sonra diğer şehirlere çayırova uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Yani buraya Sabiha Gökçen Hava alanı yakın olduğu için firmaların başka şehirlere gidecek olan paketlerini alıp onlar adına uçak kargoya verilmesi hizmetidir. Bu hizmetimiz bütün ilçe ve semtlerde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir