Çayırbaşı Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/cayirbasi-motorlu-kurye.html

Çayırbaşı Kurye

Çalışmalarımız devam ediyor. Artık Bu bölgenin tamamında hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bölge Maslak Sarıyer hattında bulunmaktadır. Hacı Osman bölgesinden aşağıya doğru inildiği zaman sahile inince sol tarafa dönüldüğü vakit sol tarafta bulunan ve Bahçeköy istikametine doğru giden bölgedir. Daha ilersi Büyükdere Mahallesi olarak geçmektedir. Tam ortada bir benzinci istasyonun olduğu bölge orman içine giden yol üzerinde bulunmaktadır. Evet bundan yıllar önce buralarda genellikle romen vatandaşlar yaşamaktaydı. Ki hala buralarda bu kardeşlerimiz yaşıyor. Hele üst kısımlarda gerçekten gecekondu diye tabir edilen evler ve binalar mevcuttur. Ekonomik durumları küçük insanlarımızdır. Fakat son yıllarda buralardada gelişme kaydetmiş ve gelişmeye başlamıştır.

Çalışmalarımız

Bu bölgedeki çalışmalarımız uzun vadede devam etmektedir. Çalışmalarımız içinde Çayırbaşı acil kurye, Çayırbaşı uçak kargo kurye, Çayırbaşı hızlı kurye ve Çayırbaşı Motorlu Kurye olarak sürmektedir. Hizmetlerimizde hiçbir zaman yalan konuşulmamaktadır. Yaptığımız hizmeti sanki kendimize yapıyormuşuz gibi yapmaktayız. Bölgede bulunan diğer bir firma olmadığı için buralardaki çalışmalarımız daha kalıcı ve daha kaliteli bir hizmettir. Sadece bu bölgeye değil, buradaki diğer yerlerede servisimiz vardır. Özellikle, Sarıyer merkez, Sarıyer Maden mahallesi, Acarlar sitesi, Koç üniversitesi, uskumruköy, demirciköy, zekeriyaköy bölgelerinede hizmet sunuyoruz.

Küçüklüğümüzde

Biz önceden yani küçükken buralara arkadaşlarla gelir dolaşırdık. Ozaman bisikletlerimizle Ayazağa dan başlar, Maslak bölgesine çıkardık. Oradanda ana yoldan Derbent, Tarabya, Hacı Osman semtlerinden inerek sahile inerdik. Sahilden bu yerleri dolaşır. Çayırbaşı istikametinden Bahçeköy yolundan Bahçeköy mahallesine çıkardık. Bahçeköy içinden dolaşarak bisikletlerimizle orman yolundan Ayazağa orman yoluna doğru tekrar mahallemize dönerdik. Şimdi bakıyorumda eskiden çok cesaretli ve gezgin olduğumuz daha sonraları moto kuryeci olacağımız sanki belli imiş. Yada gezmeyi, görmeyi, dolaşmayı sanki küçüklükten beri içimizde var olan bir duygu olarak yaşamaktaymışız.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir