Çapa Kurye, Çapa Moto Kurye, Acil Çapa Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Çapa Kurye Hizmetleri

Çapa moto kurye İstanbul bölgesinin en yoğun yerinde hizmet veren biziz. Burası çok önemli bir yere sahiptir. Çapa bölgesi aslında hastahaneleri ve hastahanelere yakınlığı ile bilinir. Ayrıca en bilinen ve en ünlü yeri de Çapa Tıp Fakültesi Hastahanesinin burada olmasıdır. Bu bölgede Kızılay Kan Merkezi de bulunmaktadır.

Çapa kurye bir çok medikal ve medikal hastahane ürünleri satan firmalar burada bulunur. En çok eczanenin olduğu bölgelerin başında gelir. Burası Topkapı kurye İle Aksaray arasında bir bölgede kalmaktadır. Eski İstanbul sınırları içerisinde kalan bir bölge olduğundan birçok tarihi yapı ve binalar burada mevcuttur.

Çapa moto kurye servisi

Çapa moto kurye Fatih İlçesinin bir semtidir. Çoğunluk olarak Millet Caddesi üzerindeki olan bölgedir. Alt tarafında Vatan Caddesi bulunmaktadır. Üst tarafında ise Kocamustafapaşa Semti bulunmaktadır. üst tarafında Şehremini, Cevizlibağ, Topkapı, Suriçi bulunur. Aşağı kısmında, Aksaray bulunmaktadır. Ayrıca Vakıf Gureba Hastahanesi de burada bulunur.

Çapa Motorlu Kurye Hizmeti

Çapa motorlu kurye bölgesi genel olarak hastanelerle dolu bir bölgedir. Bundan dolayı burada çok yüksek miktarda ilaç ve malzemeleri transferi olmaktadır. Çapa bölgesinde genelde ilaç kurye hizmeti olmakla beraber, moto kurye işlerimizde hayli yoğun geçmektedir.

Çapa kurye olarak bölgesi ve çevresine genellikle acil kurye işleri gelmektedir. Buralara gelen işler müşterilerimiz için daha acil işler olmaktadır. Ayrıca bu bölge millet caddesi ve devamı ve aşağıdaki Vatan Caddesinde genellikle trafik yoğun seyretmektedir. Bu yoğunluk biraz zamanımızı azaltsa da biz elimizden geldiğince hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz.

Çapa acil motorlu kurye sistemi

Çapa kurye müşterimiz her daim irtibat odaklı çalıştığımız için onların tüm isteklerini yerine getirebiliyoruz. Bazen bu bölgede teslim etmemiz gereken işlerimiz ve ürünlerimiz müşterinin adresinde olmadığı zamanlar başka adreslere yönlendirme olabiliyor. Bizlerde bu sorunu hemen çözme cihetine gidip, fazla zaman kaybetmeden yeni adresi alıp adrese teslimat yapıyoruz. Bunun için çoğu defa müşterilerimizden fark almıyoruz. Bundan dolayıda bize memnuniyetlerini bildiriyorlar.

Çapa Kurye Bölgesine Nasıl Giderim?

Çapa moto kurye olarak aslında yukarıda da anlattığımız üzere Çapa semtine Fatih üzerinden gidebilirsiniz. Vatan Caddesi Işıklardan Oğuzhan Caddesinden girip Millet Caddesine kesiştiği yerden sağa dönebilirsiniz. Yada Zeytinburnu, Topkapı kurye ile alt tünelinden Fındıkzade kurye olarak bu sapağından sapınca direk bu semte gidiniz.

Saygılar.

İstanbul Moto Kurye Ailesi

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir