Çapa Kurye, Çapa Moto Kurye, Acil Çapa Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Çapa Kurye

Çapa Kurye İstanbul bölgesinin en yoğun yerinde hizmet veren biziz. Burası çok önemli bir yere sahiptir. Çapa bölgesi aslında hastahaneleri ve hastahanelere yakınlığı ile bilinir. Ayrıca En bilinen ve en ünlü yeride Çapa Tıp Fakültesi Hatahanesinin burada olmasıdır. Bu bölgede Kızılay Kan Merkezi de bulunmaktadır. Birçok medikal ve medikal hastahane ürünleri satan firmalar burada bulunur. En çok eczanenin olduğu bölgelerin başında gelir. Burası Topkapı İle Aksaray arasında bir bölgede kalmakatdır. Eski İstanbul sınırları içersinde kalan bir bölge olduğundan birçok tarihi yapı ve binalar burada mevcuttur.

Fatih İlçesinin bir semtidir. Çoğunluk olarak Millet Caddesi üzerindeki olan bölgedir. Alt tarafında Vatan Caddesi bulunmaktadır. Üst tarafında ise Kocamustafapaşa Semti bulunmaktadır. üst tarafında Şehremini, Cevizlibağ, Topkapı, Suriçi bulunur. Aşağı kısmında, Aksaray bulunmaktadır. Ayrıca Vakıf Gureba Hastahanesi de burada bulunur.

Çapa Kurye Hizmeti

Çapa bölgesi genel olarak hastanelerle dolu bir bölgedir. Bundan dolayı burada çok yüksek miktarda ilaç ve malzemeleri transferi olmaktadır. Çapa bölgesinde genelde ilaç kurye hizmeti olmakla beraber, moto kurye işlerimizde hayli yoğun geçmektedir. Çapa bölgesi ve çevresine genellikle acil kurye işleri gelmektedir. Buralara gelen işler müşterilerimiz için daha acil işler olmaktadır. Ayrıva bu bölge millet caddesi ve devamı ve aşağıdaki Vatan Caddesinde genellikle trafik yoğun seyretmektedir. Bu yoğunluk biraz zamanımızı azaltsada biz elimizden geldiğince hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz.

Müşterimizlerle her daim irtibat odaklı çalıştığımız için onların tüm istekelrini yerine getirebiliyoruz. Bazen bu bölgede teslim etmemiz gerekn işlerimiz ve ürünlerimiz müşterinin adresinde olmadığı zamanlar başka adreslere yönlendirme olabiliyor. Bizlerde bu sorunu hemen çözme cihetine gidip, fazla zaman kaybetmeden yeni adresi alıp adrese teslimat yapıyoruz. Bunun için çoğu defa müşterilerimizden fark almıyoruz. Bundan dolayıda bize memnuniyetlerini bildiriyorlar.

Çapa Bölgesine Nasıl Giderim?

Aslında yukardada anlattığımız üzere Çapa semtine Fatih üzerinden gidebilriz. Vatan Caddesi Işıklardan Oğuzhan Caddeesinden girip Millet Cadesine kesiştiği yren sağa dönebilrisiniz. Yada Zeytinburnu, Topkapı alt tünelinden Fındıkzade sapağından sapınca direk bu semte gelebilirisiniz.

Saygılar.

İstanbul Moto Kurye Ailesi

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir