Çamlıca Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul’un En Yüksek Tepesi Çamlıca Kurye

Çamlıca İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Üsküdar İlçesine bağlıdır. Çamlıca tepesi İstanbul’un en yüksek tepelerinden bitanesidir. Tepelerde genellikle tv ve radyo direkleri mevcuttur. Çamlıca tepesinde oturulacak, gezilecek bir çok yer ve mekan bulunmaktadır.Boğaziçi Köprüsü Anadolu yakası çıkış yolu üzerinde bulunmaktadır. Birçok semtin uğrak naktası haline gelmiştir.

Üsküdar, en yakın olarak sahil tarafından Kadıköy, Çamlıca tarafından Ümraniye, yine Emniyet ve Küplüce Mahallesinden Şile Yolu, Altunizade sapağından üste çıkınca Çamlıca, Kısıklı Bağlantı yoluz üzerindedir. Son yıllarda büyük miktarda gelişen semt popüler hale gelmiştir. Semtin içersinde çok lüks siteler ve yapılar mevcuttur. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyin evide bu semtte bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, artık bundan böyle

Çamlıca Moto Kurye olarak, Çamlıca nin tüm bölgesinde hizmetlerine başlayıp halende devam etmekte olup, gönderi ve işlerini çok seri ve hızlı, acil moto kurye hizmeti vermektedir. Çamlıca nın bütün sokak ve caddelerinden ve semtinden alınan büyük küçük bütün  gönderileriniz İstanbul’un tüm ilçelerine uygun ve ekonomik bir fiyata teslim edilir.

Çamlıca’da oturduğunuz halde başka bölgelerden, ilçelerden Çamlıca dışından evinize getireceğiniz tüm gönderilerinizide ve kargolarınızı en kısa zaman içersinde ister expres kurye ile bir saat içersinde isterseniz normal kurye ile üç saat içersinde alıp teslim ediyoruz. Çamlıca Kurye hizmetimiz ayrıca sizlere çok değerli hizmetlerde vermektedir.

 

Çamlıca Moto Kurye İle İlgili Anılarım

Biz eskiden Moto Kurye dağıtım işlerini yani evrakları dağıttıktan sonra boşa çıkınca Çamlıca ya çıkar orada günün yorgunluğunu gidermeye çalışırdık. Yıllar olmuş Moto Kurye işine başlayalı. Önceden Çamlıca tepesinde tesis falan yoktu. Daha sonra Çamlıca tepesine belediye tesis yaptı. Önceden bukadar insanda gelmiyordu. Tesisler yapıldıktan sonra Çamlıca yı ziyaret edenler çoğaldı. Yeni evlenenler, nişanlananlar, buraya gelmeye başladı. Aslına bakarsan iyi birşey yukardan İstanbul Boğazı ayağının altında mükemmel bir manzara oluyor. Birde elinde çay ohh maşallah gel keyfim gel. Kafa dinlemeye birebir yer. Bizde bikaç arkadaş olarak önceleri buraya günün yorgunluğunu atak bir çay içmek, kafa dinlemek için gelirdik. Ne bileyim şimdilerde pek hevesim kalmadı. Nedinini bilmiyorum.

Çamlıca bölgesi aslında geniş bir alan.

Birde aşağıda Küçük Çamlıca tepesi var. Hatta orada çok büyük bir piknik alanı var. İçerisinde çok güzel büyük ağaçlar, ormanlık alan ve su göletleri vardı. Şimdi uzun zamandır gitmedim, ne olduğunu nasıl değiştiğini bilmiyorum ama güzel bir yerdi. Önceden bikaç defa piknik yapmaya gitmiştim. Birde okuldan kaçan öğrencilerin ve sevgililerin uğrak noktasıydı. Şimdilerde ise genellikle Suriyelilerin ve arapların uğrak noktası olmuş.

Ben İstanbul Moto Kurye olarak Çamlıca Kurye yi kurduktan sonra bayağı buralara gittim. Çok değişmiş. Gittiğim zaman fazla kalamıyorum çünkü dağıtım işini yaptıktan sonra işime devam ediyorum. Giderken düşünüyorum içimden hep ne olmuş buralar hep beton yığını haline gelmiş. Yeşillikler azalmış, villalar, siteler kurulmuş, parası olan zenginler malesef beton yığınları haline getirmiş buraları. Ahh keşke eski günlerdeki gibi eski halinde olsaydı şu Çamlıca ve Çamlıca tepeleri, ama nerde, her yer beton duvarlar, heryerde yapılaşma. İstanbul geneli öyle değilmi aslında. Sadece buralar değil Tüm İstanbul artık yapılaşma, kentleşme, kentsel dönüşüm altında betonlaştı, değişti. Kentsel dönüşüm altında bir düzen bir tertipte kalmadı. İsteyen istediği binayı dikiyor heryere. Çevreye, diğer binalara uyup uymaması önemsiz onlar için. Bizde yaşıyoruz işte Elhamdulillah İstanbul’ da.

Çamlıca Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Çamlıca Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir