Çağlayan Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kağıthane İlçesinin Yeni Yüzü Çağlayan Kurye

Çağlayan Kağıthane İlçesi sınırları içersinde bir semtimizdir. Şişli İlçesine çok yakındır. Hatta yeni yapılan Şişli Belediyesi Binası bu bölgededir. Tam karşısında Cevahir otel bulunmaktadır. Ayrıca vergi daireside buradadır. İstanbul Avrupa yakasında Mecidiyeköy tarafındadır. Çağlan Mecidiyeköy’ü geçince Abidei Hürriyet Caddeesinin bittiği yerden başlamaktadır. Önceleri fazla meşhur olmayan Çağlayan buraya adelet sarayının gelmesiyle adı duyulmuştur. Önceleri Çağlayan bölgesinde tekstil firmaları, yedek parça, aksesuar firmaları çok vardı.

Çağlayan Kurye

Şuanda adalet sarayı var. Burası önceden bukadar tarfik yoğunluğu olan bir yer değilken şimdi malesef tüm gün trafik çilesi var. Çağlayan semtinin yakınlarında ve komşuları şunlardır, Şişli, Bir tarafta E-5 yolu ve diğer tarafta Okmeydanına giden SSK nın olduğu Darulaceze Caddesi, Kağıthane, Aşağı tarafında Kağıthane dere yolunda Gültepe, Harmantepe, Yahya Kemal Mahallesi ve Gürsel Mahallesi vardır. Ayrıca Çağlayan’dan Piyalepaşa Kasımpaşa bağlantı yoluda gene buradan geçmektedir. Diğer taraftan Kağıthane Caddesinden aşağıya Kağıthane’ye inilmektedir.

Çağlayan’ da Neler oluyor

Çağlayan bölgesinde ayrıca Vatan Gazetesi vardır. Ayrıca meşhur Florance N. Hastaneside yine bu bölgede yer almaktadır. Kağıthane Çağlayan Semtinin en ünlü caddesi Çağlayan’dan baştan aşağıya inen Vatan Caddesidir. Tüm haraketlilik yaklaşık olarak buradadır. Kağıthane Caddesi üzerinde ise genelde mobilya aksesuar, biro malzemecileri, sandelyeciler bulunmaktadır. Birde Cemil Bengü Caddesi gene meşhur caddesidir. Burada genelde Aleminyum doğramacılar vardır. Birde otomotiv sektorü, tamirciler falan bulunan Taşocağı Caddeside vardır.

Çağlayan Kurye Hizmet Alanları

Çağlayan Kurye olarak tüm bu cadde ve sokaklara hizmet vermekteyiz. Çağlayan bölgesinde çıkacak moto kurye işlerini Çağlayan çevresinde bekleyen motosikletli Kuryelerimizle teslim alıp gideceği adrese teslim ediyoruz. Çağlayan ve Mecidiyeköy bölgesinde yoğun trafiğin oluşturduğu kargaşadan çıkarak moto kuryelerimiz aralardan güvenli bir şekilde çıkarak gönderileri müşterilerimize ulaştırmak için çaba göstermektedirler. Çağlayan bölgesi malesef son gelişmelerden ve son yıllardan sonra çok büyük yoğunluk, kalabalık göstermiştir. Yoğun iş temposu bizleri gerçektende çok yorsada burada müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir