Çağlayan Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kağıthane İlçesinin Yeni Yüzü Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye Kağıthane İlçesi sınırları içerisinde bir semtimizdir. Şişli İlçesine çok yakındır. Hatta yeni yapılan Şişli Belediyesi binası bu bölgededir. Tam karşısında Cevahir otel bulunmaktadır. Ayrıca vergi dairesi de buradadır. İstanbul Avrupa yakasında Mecidiyeköy tarafındadır.

Çağlayan moto kurye Çağlan Mecidiyeköy’ü geçince Abide-i Hürriyet Caddesinin bittiği yerden başlamaktadır. Önceleri fazla meşhur olmayan Çağlayan buraya adalet sarayının gelmesiyle adı duyulmuştur. Önceleri Çağlayan bölgesinde tekstil firmaları, yedek parça, aksesuar firmaları çok vardı. Çağlayan motorlu kurye ile yolunuza devam edin.

Çağlayan Moto Kurye Hizmeti Sürüyor

Çağlayan motorlu kurye  şuanda adalet sarayı var. Burası önceden bu kadar tarafik yoğunluğu olan bir yer değilken şimdi maalesef tüm gün trafik çilesi var. Çağlayan semtinin yakınlarında ve komşuları şunlardır, Şişli, Bir tarafta E-5 yolu ve diğer tarafta Okmeydanı’na giden SSK olduğu Darülaceze Caddesi, Kağıthane, Aşağı tarafında Kağıthane dere yolunda Gültepe, Harmantepe, Yahya Kemal Mahallesi ve Gürsel Mahallesi vardır. Ayrıca Çağlayan’dan Piyalepaşa Kasımpaşa bağlantı yoluda gene buradan geçmektedir. Diğer taraftan Kağıthane Caddesinden aşağıya Kağıthane’ye inilmektedir.

Çağlayan Moto Kurye Çağlayan’ da Neler oluyor

Çağlayan acil kurye Çağlayan bölgesinde ayrıca Vatan Gazetesi vardır. Ayrıca meşhur Florance N. Hastanesi de yine bu bölgede yer almaktadır. Kağıthane Çağlayan Semtinin en ünlü caddesi Çağlayan’dan baştan aşağıya inen Vatan Caddesidir. Tüm hareketlilik yaklaşık olarak buradadır.

Çağlayan hızlı kurye Kağıthane Caddesi üzerinde ise genelde mobilya aksesuar, biro malzemecileri, sandelyeciler bulunmaktadır. Birde Cemil Bengü Caddesi gene meşhur caddesidir. Burada genelde Aliminyum doğramacılar vardır. Birde otomotiv sektörü, tamirciler falan bulunan Taşocağı Caddeside vardır.

Çağlayan Kurye Hizmet Alanları

Çağlayan Motorlu Kurye olarak tüm bu cadde ve sokaklara hizmet vermekteyiz. Çağlayan bölgesinde çıkacak moto kurye işlerini Çağlayan çevresinde bekleyen motosikletli Kuryelerimizle teslim alıp gideceği adrese teslim ediyoruz. Çağlayan ve Mecidiyeköy bölgesinde yoğun trafiğin oluşturduğu kargaşadan çıkarak moto kurye var.

Çağlayan kurye aralardan güvenli bir şekilde çıkarak gönderileri müşterilerimize ulaştırmak için çaba göstermektedirler. Çağlayan bölgesi maalesef son gelişmelerden ve son yıllardan sonra çok büyük yoğunluk, kalabalık göstermiştir. Yoğun iş temposu bizleri gerçekten de çok olsa da burada müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir