Caddebostan Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/

Caddebostan kurye çalışmaları hizmeti

Caddebostan kurye İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Başta burası olmak üzere yakın semt ve mahallelerine de çalışmalarımız mevcuttur. Bu bölge dışında, Göztepe, Selamiçeşme, Erenköy, Çiftehavuzlar, Feneryolu, Fenerbahçe, Kızıltoprak, Suadiye, Bostancı bölgelerinede motorlu kurye hizmetimiz vardır. Çalışmalarımız 2015 yılından itibaren halen devam etmektedir.

Caddebostan kurye çalışma prensibimiz gayet düzgün ve disiplinli çalışma esasına dayanır. Çalışmalarımızda hiçbir laubaliğe izin verilmemekte olup, söz verdiğimiz zaman süreci içinde İnşallah mutlaka gönderiler teslim edilir. Çalışmalarımız daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde devam etmekte olmakta.

 

Caddebostan moto kurye çalışmaları

Caddebostan kurye karşılıklı güven esasına dayanır. Taşıdığımız evrakları sanki kendi evrağımız gibi taşır, gözümüz gibi bakarız. Özel çanta ve bagajlarımıza koyduğumuz gönderileri kitli vaziyette korumaktayız. Her türlü zarara karşı gönderilerini piyasa fiyatının on katını müşterilerimize iade ediyoruz.

Caddebostan kurye İstanbul Anadolu yakası içerisinde bir semtimiz. Kadıköy Bostancı arasında kalan bir sahil semtidir. Kadıköy ilçesi sınırları içerisindedir. Hemen yanında Suadiye, Hemen gerisinde ise Göztepe parkı, Göztepe semti bulunmaktadır.

Caddebostan motorlu kurye Bağdat Caddesi üzerinde bağlantısı ve sınırı vardır. Genellikle zenginlerin yaşadığı bir bölgedir. Çevresinde, Çiftehavuzlar, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Göztepe bulunmaktadır. İkinci büyük caddesi sahil şeridinde operatör cemil topuzlu caddesidir. Bu cadde Kadıköy Bostancı istikametine giden caddedir.

 

Caddebostan Moto Kurye Servisi

Caddebostan kurye gidiş caddesidir, Tek yöndür. Caddebostan semtine Kadıköy, Kızıltoprak istikamametinde Bostancı istikametine doğru giderken, Fener Kalamış caddesini geçtikten sonra dört yol ışıklardan sonra gelen bölgeden gidilir. Zaten buradan başlar.

Caddebostan acil kurye bölgenin eğlence ve içkili mekanları mevcuttur. Burasının en önemli yeri Göztepe parkıdır. Daha sonra Haydar Ertan Koro evleri ve birçok site mevcuttur. Caddebostan olarak gerçekten çok sevdiğim mekanlardan bir tanesi arasında yer almaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir