Büyükçekmece Kurye, İstanbulmotokurye.com

İstanbul’un En Uzak İlçesi Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye İstanbul bölgesinin en uzak İlçesi olan Büyükçekmece’ye hizmet vermekten gurur duymaktadır. Gerçektende mesafe bakımından uzak bir yer olan bölgeye kurye çalışmalarımız 2010 yılında başlamıştır. Hızla büyüyen Kurye ağımızla her geçen gün potansiyelimizi arttırıp Allah’ın izniye bu günlere geldik. İnşallah bundan sonrada siz değerli müşterilermize hizmet vermeye devam edeceğiz. Büyükçekmece bölgesi İstanbul merkezi sayılan Beşiktaş, Mecidiyeköy bölgesine arasındaki mesafe yaklaşık olarak 55-60 km civarındadır.

Büyükçekmece Kurye

Trafik orta halli olmas durumunda araçla mesafe yaklaşık bir saat sürmektedir. Yok eğer trafik olduğu zaman bu mesafe iki saati bulmaktadır. İşte bu yüzden bu mesafe uzaklığından Büyükçekmece bölgesine giden evrak ve kurye fiyatları biraz farklıdır. Buraya İstanbul içinden giden gönderi fiyatımızın üstüne extra olarak birde uzak bölge fiyatı eklenmektedir. Bundan dolayıdırki İstanbul içinden normal bu bölgeye kurye fiyatımız yaklaşık 80-90 civarı tutmaktadır.

Büyükçekmece Kurye

Bu zaman suresi ise yaklaşık 5-6 saat içinde teslim edilen moto kuryeler için geçerlidir. Eğer gönderim daha hızlı gitsin istiyorsanız ozaman iki saat içinde teslim edilmesi fiyatıda yaklaşık normal fiyatın iki katı civarında yani 160-180 arasındadır. İstanbul Moto Kurye Büyükçekmece bölgesine hem normal kurye işi, hemde acil kurye işi hizmeti vermektedir.

İstanbul Moto Kurye Büyükçekmece Bölgesi dışında buraya yakın ve komşu İlçe ve semtlerede Moto Kurye hizmeti vermektedir. Moto Kurye Hizmeti verdiğimiz İlçe ve semtler şunlardır, Silivri Bölgesi, Çatalca Bölgesi, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy, Esenyurt bölgerinede hizmetimiz devam etmektedir.

Bölgenin Tarihi Yapısı Ve Gelişimi

Büyükçekmece İlçedir. İstanbul’a bağlıdır. İstanbul’un Trakya bölgesinde en uçta İlçesidir. Çevre komşuları Büyükçekmece’ye gelmeden Esenyurt ve Beylikdüzü İlçeleri ile komşudur. Hemen sonra ise Silivri mevcuttur. Hemen kuzey tarafında ise Arnavutköy İlçesi ile Çatalca İlçesi ile komşudur. Güneyinde ise, Marmara Denizi bulunmaktadır. İlçe olmadan önce Çatalca’ya bağlı bucak konumunda idi. Daha sonra 2010 yılında ilçe haine gelmiş be bikaç mahalle katılarak biraz ileriye doğru genişlemiştir.

Büyükçekmece Kurye

Çatalca ve Silivriden bikaç bölge eklenmiştir. Mimarsina ve Kumburgaz’ da buraya bağlanmıştır. Büyükçekmece daha çok yaz aylarında kalabalık olan bir yerdir. Yazın daha kalabalık, kış aylarında daha sakindir. Sahil şeridi çok uzundur.Yklaşık nüfusu 2016 yılı ile 250 bin civarında olduğu tahmin edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde üç tane üniversite bulunmaktadır. Bu bölgede Tem otoyolu ve E-5 Karayolu dediğimiz D-100 karayolu geçmektedir.

Tarihi Kule Büyükçekmece Acil Kurye

Büyükçekmece Bölgesinde Türkiye’nin en yüksek tv kulesi bulunmaktadır. Bu kule Avrupa’da ise üçüncü sıradadır. Ayrıca Tüyap fuar Merkezide buradadır. Ayrıca tarihi olarak birçok eserler mevcuttur. Biz önceden Büyükçekmece’de bulunan Havuza çok giderdik. Bu Agua Park çok güzeldi. Ama daha sonra fazla gitmedik. Zaten başka yerlerdede açılmıştı.

Büyükçekmece Kurye Mahalleleri

Büyükçekmece belediyesi 25 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler şunlardır.19 Mayıs Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Alkent 2000 Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Batıköy Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Dizdariye Mahallesi, Ekinoba Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Mimaroba Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Muratçeşme Mahallesi, Pınartepe Mahallesi, Sinanoba Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir