Bursa Moto Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/bursa-kurye.html

Türkiye’de Bursa Gibi Bir Yer Yok

İstanbul Moto Kurye uzun mesafe kurye hizmeti ile ilk defa olarak Bursa Kurye kurulmuş ve 2014 senesinden başlayarak Firmamız İstanbul Bursa yollarında çalışmaya başlayarak hizmetine başlamıştır. İstanbul Moto Kurye den çok değişik, ilginç ve çarpıcı bir hizmeti siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. İstanbul’dan Bursa’yada kurye gidermi demeyin. Sizden önceki müşterilerimizde böyle diyordu fakat onlarında fikri değişti sizlerinde düşüncesi heran değişebilir.

Gerçektende İstanbul Bursa arasında birçok firmaların ihtiyaç duyduğu hizmeti sizlere sunuyoruz. İstanbul Bursa arası artık 3 saat.  Bu saatten sonra artık tüm işleriniz için  Bursa Kurye hizmetinizdedir. Artık Bursa şehri çok değerli müşterilerimiz ve sizin için uzun ve çekilmez bir yol olmaktan çıkacak. Bursa acil işlerinizde size uzak bir şehir olmayacak.

İstanbul Bursa Arası Git Gel..

Büyük Şehirlerin dolmasıyla artık daha sakin sessiz ve büyük arazili  şehirleri tercih eden kurumsal büyük firmalar Bursa gibi büyük şehirlerimizde kendi bünyelerinde merkezler, fabrikalar açmışlardır. Çoğu firma bütün dağınık yerleri ve ofislerini bir araya toplayarak bir merkez haline getirmektedirler. İşte Bursa da o merkezlerden biridir. Ayrıca zaten Bursa’da bulunmakta olan yerli ve yabancı irili ve ufaklı firmalarda buralarda zaten bulunmaktadırlar ve dahada büyümüşlerdir. İşte bu firmaların mutlaka İstanbul’da büyük miktarda alışverişleri, işleri güçleri olmaktadırlar. İşte bu işlerin bazılarını artık biz Kuryeler yapmaktayız. Acil malzemeler, acil faturalar, acil orjinal evraklar, acil imzalanamsı gereken kararlar, bozulan eletronik malzemeler taşınması bizim ilgi alanımıza girmektedir. Zaten firmalarının yani bizim iş alanına giren İstanbul Bursa arası ihtiyaç olan bu işleri gelip götürecek, alıp taşıyacak  kuryelere dahada fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Son zamanlardaki bu gelişmeleri nedeni ile bu kurye piyasasını yakından takip eden firmamız İstanbul – Bursa, Bursa – İstanbul  arası hizmetine başlamıştır.

Bursa Kuryenin Kuruluş Amacı Nedir?

Bursa Kurye olarak bizler sizlerin gün içinde veya iki üç saat içerisinde yetişmesi gereken tüm işlerinizi ne olursa olsun yasal sınırlar çerçevesinde gerekli adreslerden alıp gerekli yere yani İstanbul şehrine ulaştırmaktadır. Sizler bu işlerinizi ya özel arabalarınızla kendiniz yada şöförlerle gideriyordunuz yada otobüs firmalarına verip diğer gün teslim alıyordunuz. İşte bundan sonra sizler artık otobüslerle ihtiyaçlarınızı gidermeye kalkmayın,Otobüs firmalarıyla uğraşmayın. İşte  artık benzin ve araç sıkıntısına son verin. Bursa Kurye, Bursa’ ya gidecek yada Bursa dan İstanbul a gelecek evrak, yedek parça, numune, cihaz gibi herhangi gönderilerinizi yerinden alıp sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul Bursa arasıçalışmalrımız daha hızlı bir şekilde son sürat sürmektedir.

Teslimat Süreleri Ve Zamanlarımız 

Bursa Kurye ile taşıma yapmak istediğiniz zaman Kurye taşıma zaman larımız iki çeşit olmaktadır. İstanbul’dan Bursa’ya gidecek malzemelerin çok çabuk ulaşmasını istiyorsanız Acil Kurye çağırmanız gerekmektedir. Acil Kuryemiz Bursa’ya işinizi aldıktan sonra ikibuçuk üç saat içersinde teslim eder. Bunun için sizden alacağı acil kurye hizmeti 500 tl dir.

Yok bizim işimiz acil değil gün içinde gitsin diyorsanız kuryemiz işinizi teslim alır ve aynı gün içinde teslim eder. Bununda fiyatı 400 tl dir.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

 

Bir cevap yazın