Bursa Kurye uzun mesafe kurye hizmeti ile ilk defa olarak kurulmuş ve 2014 senesinden başlayarak Firmamız İstanbul Bursa yollarında çalışmaya başlayarak hizmetine başlamıştır. Çok değişik, ilginç ve çarpıcı bir hizmeti siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. İstanbul’dan Bursa’yada kurye gider mi demeyin. Sizden önceki müşterilerimizde böyle diyordu fakat onlarında fikri değişti sizlerinde düşüncesi her an değişebilir.

Bursa Kurye Gerçekten de İstanbul Bursa arasında birçok firmaların ihtiyaç duyduğu hizmeti sizlere sunuyoruz. İstanbul Bursa arası artık 3 saat.  Bu saatten sonra artık tüm işleriniz için  Bursa Kurye hizmetinizdedir. Artık Bursa şehri çok değerli müşterilerimiz ve sizin için uzun ve çekilmez bir yol olmaktan çıkacak. Bursa acil işlerinizde size uzak bir şehir olmayacak.

Büyük Şehirlerin dolmasıyla artık daha sakin sessiz ve büyük arazili şehirleri tercih eden kurumsal büyük firmalar Bursa gibi büyük şehirlerimizde kendi bünyelerinde merkezler, fabrikalar açmışlardır. Çoğu firma bütün dağınık yerleri ve ofislerini bir araya toplayarak bir merkez haline getirmektedirler. İşte Bursa da o merkezlerden biridir.

 Acil malzemeler, acil faturalar, acil orjinal evraklar, acil imzalanması gereken kararlar, bozulan elektronik malzemeler taşınması bizim ilgi alanımıza girmektedir. Zaten firmalarının yani bizim iş alanına giren İstanbul Bursa arası ihtiyaç olan bu işleri gelip götürecek, alıp taşıyacak  kuryelere dahada fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Son zamanlardaki bu gelişmeleri nedeni ile bu kurye piyasasını yakından takip eden firmamız İstanbul – Bursa, Bursa – İstanbul  arası hizmetine başlamıştır.

Bursa Kurye olarak bizler sizlerin gün içinde veya iki üç saat içerisinde yetişmesi gereken tüm işlerinizi ne olursa olsun yasal sınırlar çerçevesinde gerekli adreslerden alıp gerekli yere yani İstanbul şehrine ulaştırmaktadır. Sizler bu işlerinizi ya özel arabanızla kendiniz yada şoförle gideriyordunuz yada otobüs firmalarına verip diğer gün teslim alıyordunuz. İşte bundan sonra sizler artık otobüslerle ihtiyaçlarınızı gidermeye kalkmayın,

Otobüs firmalarıyla uğraşmayın. İşte  artık benzin ve araç sıkıntısına son verin. Bursa Kurye, Bursa’ ya gidecek yada Bursa dan İstanbul’a gelecek evrak, yedek parça, numune, cihaz gibi herhangi gönderilerinizi yerinden alıp sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul Bursa arası çalışmalarımız daha hızlı bir şekilde son sürat sürmektedir.

Bursa Kurye ile taşıma yapmak istediğiniz zaman Kurye taşıma zamanlarımız iki çeşit olmaktadır. İstanbul’dan Bursa’ya gidecek malzemelerin çok çabuk ulaşmasını istiyorsanız Acil Kurye çağırmanız gerekmektedir. Acil Kurye Bursa’ya işinizi aldıktan sonra iki buçuk üç saat içerisinde teslim eder. Bunun için sizden alacağı acil kurye hizmeti arayın.

Yok bizim işimiz acil değil gün içinde gitsin diyorsanız kuryemiz işinizi teslim alır ve aynı gün içinde teslim eder. Bursa Kurye için 0532 367 83 00 dan hemen bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir