Bostancı Moto Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bostancı Sanayi Sitesi Bostancı Kurye

Bostancı Kurye servisi Anadolu yakasında bulunan sadece Bostancı bölgesine hizmet eden bir moto kurye servisidir. Bostancı Kurye hizmetimiz sayesinde oluşan kurye trafiği semtin yükünü bayağı hafifletmiş gözükmektedir. Bostancı Kurye genelde otomotiv parça sektöründe ağırlıklı olarak çalışmakla beraber, galerilerin resmi evraklarınıda taşımaktadır. Ayrıca otomotiv sektöründe otomobillerin plaka ve sigorta işlerini yerine getirmektedir.

Plaka çıkarmak için alınan evrakları Trafik şubeye oradan plakacıya ve sigorta şirketlerine uğrayıp bu işleri takip eden firmalarda görev yapmaktadır. Trafik Müşavirliği ve aracılık firmaları bu bölgede çok olduğu için bu işlerin oranı fazladır. Arıca Bostancı Kurye firması çalışmalarında bir çıta daha yükselterek. Bu kolaylık Bostancı Motorlu Kurye farkıyla siz değerli mğşterilerimize sunulan bir hizmettir.

Bostancı Semtinin Özellikleri Ve Tanıtımı

Bostancı Kdıköy İlçesinin en uçtaki semtlerinden bitanesidir. Belkide Bostancı Kadıköy’e bağlı en son semttir. E-5 Karayolundan Bostancı köprüsünün yukarsından başlayıp sahile kadar uzanan dört beş km uzunluğundaki alanı kapsamaktadır. E-5 in üstünden geçen Bostancı Köprüsü nün üst tarafıda Bosyancı semtine dahildir. Çünkü orada büyük bir iş hacmi olarak Bostancı Sanayi sitesi bulunmaktadır.

Sınırları bu kısımda İçerenköy’e kadar dayanmaktadır. E-5 karayolu istikametinde ise sınırı Kozyatağı’na kadar uzanır. Diğer taraftan Maltepe ilçesi tarafında ise Altıntepe’ bölgesine kadar sınırdır. Kadıköy tarafında ise sınırı Suadiye semtine kadar ilerler. Aslında mahalle olmasına rağmen büyük bir alanı kapsamaktadır.

Bostancı Sahil

Bostancı semtinin en büyük caddesi E-5 Karayolundan başlayıpta sahile kadar uzanan Ali nihat tarlan caddesidir. Bu cadde minibüs yoluna yani Bağdat Caddesine kadar uzanır. Daha sonra oradan Emin ali paşa caddesi başlamaktadır. Bostancı sahile inmeden Bağdat caddesine gelmeden hemen solda Bostancı Gösteri merkezi vardır. Buradanda çok evrak çıkmıştır. Hemen yanında ise hala duran bir eğlence yeri vardır. Lünapark burada ben kuryeye başladığım zamandır vardı.

Ama ne zaman kuruldu bilmiyorum. Bostancı sahilde minübüs durakları Taksim Bostancı seferini yaparlar. Bu sahil kısmında döner kavşak civarında çok trafik oluşmaktadır. Bu bölgelerde birçok restrorant mevcuttur. Genelde kokareç ve midyeci ve kebabcıları meşhurdur. Fakat içkili mekanlar olduğu için aileye fazla müsait yer değildir. Ben şahsen fazla gitmedim. Bikaç defa kokoreç yediğim olmuştur. Bostancı sahilinin tam karşısında Adalar vardır. Adaların tamamı buradan gözükebilir. Adalara en yakın yer Bostancı sahilidir.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir