Beylikdüzü Kurye, istanbulmotokurye.com

Beylikdüzü Bölgesi

Beylikdüzü denilince akla önceden şimdi adını tam hatırlayamadım tatilland yada tatilya diye bir yer vardı. Haramidere ‘den yukarı çıkarken sağ tarafta bir yerdeydi. Buraya küçükken çok gider eğlenirdik. Fakat daha sonra duydumki kapanmış. Hayırlısı olsun. Daha sonra Beylikdüzü denince aklımıza ozamanlar yaklaşık 2000 li yıllarda site ve Bizimkent sitesi aklımıza gelirdi. Daha önceleri ise orası boş alanlarla doluydu ama ben görmedim. İstanbul bölgesinde yapılan büyük çapta ilk büyük siteler bu bölgelerde yapılmaya başlanmıştır.

1999 depremiyle beraber burada ev ve kira fiyatları çok büyük bir miktarda düşmüş ve birçok kişi evsiz kalmasına rağmen birçok insanda buralardan daire almıştır. Gene birçok rantçı insan ise gene buralardan faydalanmıştır malesef. Daha sonraları birçok firmaların buraları gelmesiyle burasıda dolmaya başlamıştır. Mesala Tüyap Fuar Merkezi burada, bu bölgenin az ilersinde bulunmaktadır.

Nasıl Çalışırız? 

Daha sonraları Burası bayağı bir gelişince ilçe haline gelmiştir. Birkaç İlçeden mahallelerin birleşmesiyle ilçe olmuştur. Beylikdüzü İlçesi büyük bir alana sahiptir. Birçok mahalelerden oluşmaktadır. Bizlerde İstanbul Moto Kurye olarak bu bölgedeki yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmekte ve çalışmalarımıza hız vermekteyiz. 2015 yılı sonu itibariyle buradaki çalışmalarımızı dahada büyüterek burada bir ofis sahibi olmanın sevincini yaşamaktayız. Kuryelerimiz dışarıda soğukta beklemektense burada çayını çorbasını içerek hem soğuktan korunmakta hemde çıkacak moto kurye işlerinde daha çabuk alma işini yaopamaktadırlar.

Ulaşım ve İletişimi

Beylikdüzü Kurye olarak bizlere her türlü iletişim sağlayabilrisiniz. İsterseniz mesai saatleri içersinde açık olan ofis telefonumuzdan, dilerseniz Mobil şirket telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. İsterseniz web sitemiz üzerinde ulaşabilir dilersenizde email yolu ile bize ulaşabilirisiniz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir