Beylerbeyi Kurye, İstanbulmotokurye.com

Beylerbeyi Kurye Hizmeti

Beylerbeyi moto kurye Kurye firmaları olarak çalışan tüm moto kurye kardeşlerimiz bilirki İstanbul trafiği her geçen gün dahada artmakta, İstanbul’da araç sayısı her geçen gün binlerce çoğalmaktadır. Motosikletli Kuryeler İstanbul trafiğinde iş yükünü çeken görünmeyen ve fazla değer verilmeyen atom karıncalardır. Hiçbir iş yokki, hiçbir sektör yokki bukadar geniş bir alanda çalışma yapmasın. Moto Kurye sektöründe Kurye ile bağlantılı yüzlerce sektör vardır. Başka hiç bir iş kolunda bir yerle bağlı bukadar geniş iş kolu yoktur.

Beylerbeyi moto kurye  kullanmayan neredeyse hiçbir firma kalmamıştır. Bu kadar ön planda olmaya rağmen kuryeler gerekli değeri asla almamakta, hatta, aşağılanmakta ve horlanmaktadırlar. Fakat bilmiyorlarki kendilerinin birçok işlerini bizler yapmaktayız. Ben Moto kurye olarak gittiğim her site içine alınmamak çok zoruma gidiyor. Hem site içine alınmamak, motoru dışarı parketmek, hemde elinde gönderi ile beraber site içinde yürüyerek dolaşmak beni çok üzmüştür. Gerçektende anlamış değilimki biz insan değilmiyiz. Biz sizlerin işlerinizi taşımıyoruz,? Bizleri arayıpta evrağım nerede, işim nerede çabuk olun diye talimatlar yağdıracak, bizi strese sokacaksınız hemde sitenize almayacaksınız. Bu hangi sektörde böyledir acaba.?

Beylerbeyi Kurye Çalışmaları

Beylerbeyi moto kurye Bizler Beylerbeyi Kurye olarak bu ağır şartlara rağmenki daha anlatmadığımız yüzlerce mevzu var, hala sabırla çalışmaktayız. İnşallah ilerki makalelerde bu konulara yavaş yavaş değineceğim. Fakat şuanda Beylerbeyi Kurye olarak çalışmalarımız halen sürmektedir. Beylerbeyi civarından çıkan işerimizi teslim almak ve teslim etmek bizim için fazla zaman kaybına gerek bırakmıyor. Çünkü biz Beylerbeyi Kurye olarak en kısa yolları ve kestirme yolları bilmekteyiz.

Beylerbeyi Moto kurye Geçmişi Ve Günümüz

Beylerbeyi moto kurye Üsküdar İlçesi sınırları içersinde bulunmaktadır Beylerbeyi. İsminin Osmanlı zamanından kaldığı tahmin ediliyor. En önemli yerlerinden bitanesi sahilde bulunan Beylerbeyi Sarayıdır. İstanbul Boğazının Anadolu yakasında bulunmaktadır. Boğaziçi Köprüsünün yani 15 Temmuz şehitleri köprüsü yeni adıyla tam altında anadolu nyakasında sahilde bir semtimizdir. Boğaz içi köprüsünü anadolu istikamtinde karşıya geçince ilk sapak şuanlık Beylerbeyi, Üsküdar sapağıdır. Sapağa girince iki dakikada Beylerbeyi’ndesiniz. T

Beylerbeyi moto kurye tabi trafik yoksa. Akşamları bu sahil yolunda bayağı trafik olmaktadır. Boğaziçi köprüsünden başlar, yaklaşık Çengelköy Havuzbaşına kadar devam edip, ta tepelere kadar uzanır. Tepelerden Üsküdar, Küplüce, Emniyet Mahallesi ve Çamlıcaya çıkar. Sahil yolu dümdüz devam eder. Avrupa yaaksında tam karşısında Ortaköy vardır. Enbüyük Caddesi Abdullahağa Caddesidir. Köprünün altındaki tünelden hemen Kuzguncuk, İcadiye, Üsküdar tarafına geçilebilir.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir