Beykoz Motorlu Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/beykoz-motorlu-kurye.html

Beykoz motorlu kurye İlçesindeki Çalışmalarımız

Beykoz motorlu kurye daha öncede yazılarımızda belirttiğimiz gibi Beykoz ilçesi gerçekten de alan olarak çok büyük bir alana sahip bir ilçedir. İstanbul şehrinin en güzel ilçesi diyebileceğimiz bu bölge yeşillikleri ve arman bölgeleri ile neredeyse İstanbul un oksijen merkezidir. Merkez yerleri dışında kırsal alan da diyebileceğimiz Beykoz ilçesinin bir çok köy diyeye yerleşim merkezleri bulunmaktadır.

Beykoz motorlu kurye Allah tan bu yerleşim merkezleri diğer bölge ve ilçelerde olduğu değişimi göstermemiş ve korunmaya çalışılmıştır. Orjinal halleri günümüzde de korunmaya çalışan bu bölgeler sayesinde buraları daha güzel yeşillikler içinde kalmaya devam etmiştir.

Beykoz motorlu kurye hizmeti

Beykoz Kurye  ilçesindeki çalışmalarımızı yoğunlaştırıp buradaki tüm köy ve mahallelere kurye hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız. Her şart ve koşul altında, karda, kışta, yağmurda bu bölgeye hizmetimiz devam edecektir. Allah izin verirse İnşallah. Ever burada dediğimiz gibi onlarca köy bulunmaktadır. Birkaç büyük yapı haricinde buralar koruma altındadır. Fakat Acar inşaat tarafından yapılan son yapılar buranın silüetini bozmaya başlamıştır.

Beykoz moto kurye İlçede Bulunan Köyler

Beykoz moto kurye olarak Beykoz ilçesinde 20 tane köy bulunmaktadır. Bu köyler Beykoz ilçesinde bölgelere dağılmış şekilde bulunmaktadır. Ve çoğunluğu yerleşim merkezi ve yaşanılan yerlerdir.

Beykoz kurye Akbaba Köyü, Alibahadır Köyü, Anadolufeneri Köyü, Bozhane Köyü, Çayağzı Köyü, Cumhuriyet Köyü, Dereseki Köyü, Elmalı Köyü, Göllü Köyü, Görele Köyü, İshaklı Köyü, Kaynarca Köyü, Kılıçlı Köyü, Mahmutşevketpaşa Köyü, Öğümce Köyü, Örnekköy (Tepetarla Köyü) Köyü, Paşamandıra Köyü, Polonez Köyü, Poyraz Köyü,Zerzavatçı Köyü

Beykoz moto kurye İlçesinin Mahalleleri

Beykoz kurye ile Beykoz İlçesine bağlı yaklaşık 2017 yılı itibariyle 45 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallerin yaklaşık yirmi tanesi köy olan bölgelerdir. Geriye kalan 25 tanesi de yerleşim merkezi merkez olan yerlerdir. Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi,

 

Beykoz acil kurye çalışmaları

Beykoz acil kurye Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi dir.

Beykoz  Kurye İlçesi Moto Kurye Servisi Olan Yerler

Beykoz motorlu kurye olarak burada ayrıca Beykoz bölgesinde olan hizmetlerimiz; Beykoz Uçak Kargo, Beykoz Motorlu Beykoz Hizmetlerimiz ilerleyen zamanlarda daha fazla olarak ilerlemeye ve artmaya devam edecektir.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir