Beykoz Motorlu Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/beykoz-motorlu-kurye.html

Beykoz İlçesindeki Çalışmalarımız

Daha öncede yazılarımızda belirttiğimiz gibi Beykoz ilçes gerçektende alan olarak çok büyük bir alana sahip bir ilçedir. İstanbul şehrinin en güzel ilçesi diyebileceğimiz bu bölge yeşillikleri ve arman bölgeleri ile neredeyse İstanbul un oksijen merkezidir. Merkez yerleri dışında kırsal alan da diyebileceğimiz Beykoz ilçesinin bir çok köy dieyebileceğimiz yerleşim merkezleri bulunmaktadır. Allah tan bu yerleşim merkezleri diğer bölge ve ilçelerde olduğu değişimi göstermemiş ve korunmaya çalışılmıştır. Orjinal halleri günmüzdede korunmaya çalışan bu bölgeler sayesinde buraları daha güzel yeşillikler içinde kalmaya devam etmiştir.

Beykoz ilçesindeki çalışmalarımızı yoğunlaştırıp buradaki tüm köy ve mahallelere kurye hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız. Her şart ve koşul altında, karda, kışta, yağmurda bu bölgeye hizmetimiz devam edecektir. Allah izin verirse İnşallah. Ever burada dediğimiz gibi onlarca köy bulunmaktadır. Birkaç büyük yapı haricinde buralar koruma altındadır. Fakat Acar inşaat tarafından yapılan son yapılar buranın silüetini bozmaya başlamıştır.

İlçede Bulunan Köyler

Beykoz ilçesinde 20 tane köy bulunmaktadır. Bu köyler Beykoz ilçesinde bölgelere dağılmış şekilde bulunmaktadır. Ve çoğunluğu yerleşim merkezi ve yaşanılan yerlerdir.

Akbaba Köyü, Alibahadır Köyü, Anadolufeneri Köyü, Bozhane Köyü, Çayağzı Köyü, Cumhuriyet Köyü, Dereseki Köyü, Elmalı Köyü, Göllü Köyü, Görele Köyü, İshaklı Köyü, Kaynarca Köyü, Kılıçlı Köyü, Mahmutşevketpaşa Köyü, Öğümce Köyü, Örnekköy (Tepetarla Köyü) Köyü, Paşamandıra Köyü, Polonez Köyü, Poyraz Köyü,Zerzavatçı Köyü

Beykoz İlçesinin Mahalleleri

Beykoz İlçesine bağlı yaklaşık 2017 yılı itibariyle 45 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallerin yaklaşık yirmi tanesi köy olan bölgelerdir. Geriye kalan 25 tanesi de yerleşim merkezi merkez olan yerlerdir.

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi dir.

Beykoz  İlçesi Moto Kurye Servisi Olan Yerler

Beykoz Acarlar Mahallesi Kurye, Akbaba Mahallesi Kurye, Alibahadır MahallesiKurye , Anadolu Hisarı Kurye, Anadolu Kavağı Kurye, Anadolufeneri Kurye, Baklacı Mahallesi Kurye, Bozhane Mahallesi Kurye, Cumhuriyet Mahallesi Kurye, Çamlıbahçe Mahallesi Kurye, Çengeldere Mahallesi Kurye, Çiftlik Mahallesi Kurye, Çiğdem Mahallesi Kurye, Çubuklu Kurye, Dereseki Mahallesi Kurye, Elmalı Mahallesi Kurye, Fatih Mahallesi Kurye, Göksu Kurye, Göllü Mahallesi Kurye, Görele Mahallesi Kurye, Göztepe Mahallesi Kurye, Gümüşsuyu Mahallesi Kurye, İncirköy Mahallesi Kurye, İshaklı Mahallesi Kurye, Kanlıca Kurye, Kavacık Kurye, Kaynarca Mahallesi Kurye, Kılıçlı Mahallesi Kurye, Mahmutşevketpaşa Mahallesi Kurye, Merkez Mahallesi Kurye, Ortaçeşme Kurye, Örnekköy Mahallesi Kurye, Öğümce Mahallesi Kurye, Paşabahçe Kurye, Paşamandıra Mahallesi Kurye, Polonez Kurye, Poyraz Mahallesi Kurye, Riva Kurye, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kurye, Soğuksu Mahallesi Kurye, Tokatköy Mahallesi Kurye, Yalıköy Kurye, Yavuz Selim Mahallesi Kurye, Yeni Mahalle Mahallesi Kurye, Zerzavatçı Mahallesi Kurye Hizmetleri dir.

Ayrıca Beykoz bölgesinde olan hizmetlerimiz; Beykoz Uçak Kargo, Beykoz Motorlu Kurye. Beykoz Hizmetlerimiz ilerleyen zamanlarda daha fazla olarak ilerlemeye ve artmaya devam edecektir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın