Beykoz Acil Kurye, istanbulmotokurye.com

Beykoz Bölgesi Özellikleri

Beykoz İlçesi benim ençok sevdiğim ilçelerden bitaensidir. Buralara gidince içim mutluluk ve huzur doluyor. Neden olduğunu bilmiyorum ama öyle. Bunun nedeni galiba ben köy yaşantısını çok seven bir birey olmamdan dolayı olabilir. Çünkü Beykoz bölgesi buram buram orman ağaçlar, çam ağaçları ve yemyeşil köyleri ile köy yaşantısını sunan bir yer olarak görülmektedir. Beykoz İlçesinin neresine giderseniz gidiniz her tarafı yemyeşillik ve çok hoş bir bölgedir.

Beykoz Bölgesi Tarihi 

Evet Beykoz bölgesine baktığımız zaman birçok eserler görmekteyiz. Osmanlı zamanından kalma birçok eserler vardır. Bunlardan Hidiv Kasrı, gibi Beykoz Kasrı gibi, Küçüksu Kasrı gibi birçok kasırlar vardır. Ayrıca Mihribat kousu gibi birçok eski tarihi mekanlar vardır. Ayrıca Beykoz Yuşa tepesi diye bilinen herde Yuşa a.s olarak bilinen bir peygamberin kabri olduğu rivayet edilir. Beykoz bölgesinde daha birçok tarihi bölge bulunmaktadır.

Beykoz bölgesine her zaman hzılı ve acil kurye hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Bu bölgeyi sevdiğim için bu bölgeden çıkan tüm evrakları ve moto kurye işlerini zamanından erken teslim etmekteyiz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın