Beykent Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/beykent-kurye.html

Beykent Kurye, Beykent Bölgesi

Beykent kurye, Beylikdüzü İlçesine bağlı bir bölgenin adıdır. Beylikdüzü İlçesi, İstanbul’ un en batısında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Bu bölge en yüksek oranda gelişen ilçelerin başında gelmektedir. Dolaysıyla bu bölge içinde bulunan Beykent bölgesi, genel olarak konutların, sitelerin yoğun olarak bulunduğu merkezlerden biri haline dönüşmüştür.

 

Beykent moto kurye

Beykent kurye son yıllarda burası yüksek derecede göç almış ve nufusu gayet çoğalmıştır. Daha geriye gidersek bu bölgenin gelişmesinin nedeni 1999 depremine dayanmaktadır. Bu depremden sonra insanlar, mütahitler bu bölgeye yoğun rağbet etmişler ve buralarda daire ve arsa fiyatlarının düşmesi neticesinde ucuza ara ve konut bolluğundan dolayı müthiş derecede göç almıştır.

 

Beylikdüzü motorlu kurye

Beylikdüzü kurye bu göç akımından sonra buralara sonradan müthiş yatırımlar yapılmış ve bunun neticesinde bu bölge bayağı gelişmiş ve büyümüştür. Bu bölge E-5 Karayolu üzerinde olduğu için de başka bir artıya sahiptir. Bu artılardan bitanesi burada bulunan büyük kule dir. Bu kuleye 2017 senesinde bir helikopter çarpmış ve ölenler olmuştur. Bu kule çok yüksek bir yapıdır.

Başka artılardan bitanesi de burada bulunan Tüyap Sergi ve Fuar aln merkezidir. Bu merkezde büyük oranda uluslar arası fuarlar yapıldığı ve düzenlendiği için yüksek miktarda ziyaretçi çekmektedir. Beykent ve Beylikdüzü bölgesinde ayrıca metrobüs vardır. Zincirlikuyu bölgesinden  ta burya kadar metrobüs ulaşmaktadır. Burada daha birçok yeni unsurlar vardır.

 

Beykent Kurye Hizmet  Ve Alanlarımız

İstanbul Moto Kurye olarak Beykent Kurye çalışmalarımızın geçmişi aslında 2000 li yıllara dayanmaktadır. Bizler ozamandan beridir buralarda çalışma yürütmekte olup bu bölgeyi çok iyi bilmekteyiz. Buralarda oturan ve buraları cadde caddee sokak sokak bilen bir çok arkadaşımız, çalışanımız mevcuttur. Bundan dolayı buradaki gelişmelerden sonra bu bölgeye bir geçiş ofisi yani toplanma ofisi açmaya karar verdiğimizde yıl 2010 tarihini göstermekteydi.

 

Beylikdüzü moto kurye

Buradaki hizmetlerimiz arasında birçok diğer Kurye hizmetlerinin yanı sıra özellikle Uçak Kargo Hizmetimiz ön plana çıkmaktadır. Buralardan Şehirlerarası yollanılan her türlü paket, evrak ve gönderi işlerini şehir dışına yolluyoruz. Bunuda Uçak Kargo ile Hava alanlarına giderek yapıyoruz. Ayrıca bu bölgelerde oluşan yoğun trafikten dolayıda Beykent Acil Moto Kurye hizmetimiz olarak acil çalışma göstermekteyiz.

 

Beykent Kurye Bölgesine Nasıl Giderim?

İstanbul Beylikdüzü Beykent bölgesine, birinci çevre yolu üzerinden hiç bir yere sapmadan direk Beylikdüzü içine kadar gidilmektedir. Buralara varınca zaten Beykent sapağı karşınıza çıkacaktır. Tem Oto yolundan ise Hadımköy gişelerden çıktıktan sonra yaklaşık bir on km sonra buraya ulaşılmaktadır. Beylikdüzü’ nden sonra ise Büyükçekmece ilçesi gelmektedir.

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir