Beşyol Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Beşyol Kurye Hizmeti

Beşyol kurye hizmeti başladı. Değerli firma sahipleri ve moto kurye ile çalışan sevgili arkadaşlar. Bizler İstanbul Moto Kurye olarak Sefaköy bölgesinden sonra burada hizmet vermek amacıyla Beşyol Kurye hizmetini faaliyete sokmuş bulunmaktayız. Yıllarca Sefaköy Kurye olarak zorlandığımız bu bölgede dahada büyümeye giderek, bu bölgede ayrı bir hizmet açtık ve çalışmalarımız başlamıştır.

Beşyol Kurye çalışmalarımız kapsamında hizmet veren tüm moto kurye arkadaşlara şimdiden yeni görevlerinde başarılar dilerim. Burada hizmet vermek üzere beş adet kurye arkadaşımızı görevlendirdik. Ve buradan çıkan tüm işleri gecikmeden ve beklemeden topluyorlar. İşler geç alınmasın ve geç teslim edilmesin diye.

 

Beşyol moto kurye servisi

Beşyol moto kurye servisi açıldı. Beşyol bölgesinde genel olarak tekstil firmaları bulunmaktadır. Tabiki burada sanayi sitesi ve başka firmalarda var. Hepsine birden hizmet vermek bizim için zor değildir.  Biz ne kadar işi gelirse gelsin artık bu işleri alıp vermeye Allah ın izniyle gücümüz var. Çok şükür. Sizler iş vermekten çekinmeyin sadece.

Birde sizden ricamız önemli işlerinizi özellikle İstanbul içi paketler kargo firmalarına vermeyin. Çünkü geç teslimat yapıyorlar. Fakat ucuza kanmak için onlara verirseniz bir gün mutlaka işleriniz aksayacaktır. Ama motorlu kurye elemanlarına verin ki bizler hemen saatlik alp teslim edelim.

 

Beşyol Moto Kurye Semti Ve Özellikleri

Evet, Beşyol semti, İstanbul Küçükçekmece ilçesine bağlı bir semttir. Burası harbidende beşyol üzerine kurulduğu görülmektedir. Bu bölge Avrupa yakasında bulunmaktadır. Sefaköy semtinin alanı içinde kalmakatdır. İstanbul Çevre yolunun tam ortasındadır. Burada Avcılar istikametine giderken sol tarafta.

Gelirkende yani Avcılar dan Şirinevlere giderkende sağ kısımda kalan bölgedir. Bu bölge içinde Sanayi sitesi de vardır. Ayrıca büyük bir polis okuluda burada mevcuttur. Ayrıca kuryeler ve bizler önceden burada çok oturduğumuz Tunç Petrol benzinci tesisleri vardır. Bunun hemen yanında fasfood işletmesi bulunmaktadır.

 

Beşyol acil motorlu kurye

Beşyol acil motorlu kurye gerçekten de hatırlıyorum da buralara geldiğimiz zaman ve boş kaldığımız zaman benzincinin içinde bulunan bir yerde cafe bunmaktaydı. İşte bizler hep kuryeciler bu cafe içinde toplanır çay içer, muhabbet ederdik. 

Geçenlerde baktımda şöyle bir ama o cafeyi göremedim. Galiba kapanmıştı. Ama çok güzel günlerimiz geçmiştir orada. Kuryeler o tarafta hep orada buluşurlardı.

 

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir