Beşiktaş Moto Kurye-İstanbul moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Servisimiz Hizmete Açılmıştır

Günümüz artık Beşiktaş’ı yoğun araba ve insan trafiği ile Beşiktaş semtin giriş ve çıkışlarını olumsuz bir yönde etkilemekte olup, çoğu bir çok hizmetinde önüne engel olmuştur. Daha önceden yapılan birçok kurye hizmetleri ile artık buradaki ihtiyaçların şimdilik yeterli olmadığı ve güzelce geliştirilmesi gerektiği düşünülmüştür. Beşiktaş moto kurye olarak bizler sorunlara çare arayıp, buluyoruz…İhtiyaçlarınızın neler ve ne için olduğunu biliyoruz. Bizlerde bundan sona buna göre hizmet şeklimizi ve kalitemizi ona göre yönlendirip, araştırıp geliştiriyoruz. Daha önceden Beşiktaş’da bizim gibi sadece kurye olarak hizmet veren birçok kurye sektörleri artık çeşitli hizmetlerin önünü açmış, günümüz dünyasının ve çağın gelişen teknolojik araç gereç vb gibi çeşitli araçlarla hızlı ve  tam donanımlı olarak görev sağlamış ve sağlamaktadır. Şirketler, küçük işletmeler, orta derececeli bireysel kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda bundan böyle Beşiktaş moto kurye hizmetini açmış ve sizler için geliştirdik.

Peki acaba nedir Beşiktaş moto kurye?

Daha iyi kaliteli ve hızlı, güvenilir hizmet avantajlarının sunulduğu, fiyat aralıklarının gerçektende piyasa değerine göre en az minimuma indirgenmiş, son derece hızlı ve modern teknolojik gelişmiş motosiklet, motosiklet aksesuarları, taşıma çantaları, depo taşıma çanta ve kilitli bagajlar, telsiz ve navigasyon kullanımıyla adreslere nokta atışı ile hızlı bir şekilde adresinizi buluyoruz ve gönderilerinizi direk anında sizlere ulaştırıyoruz.

Peki beşiktaş kurye denildiği zaman neden biz? Farkımız nelerdir?

İstanbul moto kurye ve son derece tecrübeli ekibi olarak sadece İstanbul içine odaklanan ayrı bir ekip bulundurmaktadır. Sadece size  ve İstanbul içinden olacak evraklara odaklanır. Bunların dışındaki ekibimizde tüm şehir dışındaki bölgelere odaklanır ve şehir dışı teslimatları ve taşıması yapar. Evrakların gidip geleceği yol güzergahları, saatleri, hava durumu koşulları, yol koşulları, extra durumlar, acil koşullar ve şartlar belirlenir ve düzen sağlanır. Evrak ve gönderiler alındıktan sonra merkeze bilgilendirme yapılarak ilgili sürede evrağın teslimatı gerçekleşir. Diğer moto kurye sektöründe çalışanlardan farkımız ise ücret odaklı değil, hızlı kurye ve acil kurye gibi teslimatları yaparken hem kendi güvenliğimizi hemde evrak güvenliğini tehlikeye atmadan güvenli bir yol alıyoru. Yaya ve araba trafigine kesinlikle saygılı şekilde işlerimizi yürütüyoruz. Acil moto kurye gönderilerinizi yetiştirmek için trafiği hiçbir şekilde tehlikeye atmıyoruz.

Beşiktaş kurye hizmetleri içerisinde neler var?

Beşiktaş moto kurye hizmetleri içerisinde ekspres kurye taşımacılığı yapılır bu hizmetimiz diğer evrakların gönderiminden biraz daha hızlı ve özeldir. Moto kuryenin kesinlikle mecbur ve vazgeçilmezlerinden olan ve yeni yeni ortaya çıkan diyet yemeği taşımacılığı‘da bu hizmetimizin içerisinde yer alıyor. 7/24 hizmet veren ve siz değerli müşterilerimizin hasta yatağınızdan kalkmaya haliniz yoksa dert etmeyin! Sizlerinde sorununuza çözüm bulduk. Beşiktaş acil ilaç kurye olarak online eczane ve nöbetçi evzane hizmetlerimizde bulunmaktadır. İstediğiniz ilaç ve ilaçlar gerek kimyasal gerekse istediğiniz bitkisel ilaç neyse söyleyin biz getirelim! İlaçlarımız güvenilir nöbetçi eczaneden ve özellikle eczanelere ilaç nakliyatı sağlayan depolardan araştırılıp temin edilir. Söylemeye çekindiğiniz utandığınız ilaçlarınızı rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Mesala isteğiniz ilaçlar ne olursa olsun yeterki resmi ve yasal ilaç olsun temin edebiliriz.  Sıradışı kurye siparişinizin gizli ve kapalı kutu içinde getirilmesine çok büyük bir özen gösterir. Hizmet kalitemizin birinci ve en önemli amaçlarından bir tanesi de gizlilik politikamızın en çok ve önemidir. Bütün moto kuryeler buna uymak zorundadı, aksi halde gerekli cezai işlemler, hem hukuksal hemde şirket tarafından yaptırımsal olarak mutlaka  uygulanır. İstanbul Beşiktaş Kurye olarak sizlere her konuda destek sağlamak istiyoruz.  Bu sebeble hizmetlerimizin dışında diğer hizmetlerimiz için ana sayfamızdan  HİZMETLERİMİZ kategorisi adı altındaki hizmet standartlarımızı ve koşullarımızı okuyabilirsiniz. Bizimle görüşlerinizi paylaşabilirisiniz.

İstanbul Beşiktaş moto kurye ekibi sizlerle çalışmaktan büyük onur ve gurur duyar… Bundan böyle bireysel ve kişisel gönderileriniz için yine İstanbul Moto Kurye sitemiz içerisinde bulunan gene Anasayfamızda  FİYAT LİSTESİ kategorisine bakınız. Ayrıca Kurumsal ve abonmanlık isterseniz sitemiz üzerinden bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınızı dilerseniz whatsapptan, dilerseniz direk bizi arayarak, dilerseniz e-posta yolu ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Hizmet kalitemize ve mutlu müşteri portföyüne sizde ortak olun sorularınızı ve isteklerinizi hiç çekinmeden bize mutlaka sorun bizlerde en kısa zamanda yanıtlayalım. Bizler Beşiktaş Kurye olarak 7/24 hizmet kalitemizin verdiği rahatlığı sizde yaşayın mutlu müşterimiz arasına katılın. Daha detaylı bilgi ve ihtiyaç için lütfen aramaktan çekinmeyiniz.

Uyarı: Hiç bir şekilde uyuşturucu, alkol vb gibi maddelerin taşımacılığı yapılmamaktadır. Yasal olmayan hiçbirşey asla taşınmamaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir