Baltalimanı Kurye, istanbulmotokurye.com

Baltalimanı Kurye Özellikleri

Baltalimanı kurye burası Avrupa yakasındadır. Beşiktaş ilçesine bağlı bir semtimizdir. Baltalimanı bir sahil boğaz semtidir. İkinci Boğaz köprüsünün tam altına denk gelmektedir. Avrupa yakasında köprünün bacakları altındadır. Emirgan semtimiz ile Rumeli hisarı semti arasında kalan bölgeye denmektedir.

Baltalimanı Kurye

Baltalimanı kurye ile semtinin en bilinen meşhur yeri Baltalimanı kemik hastanesidir. Şuanda Metin Sabancı ile anılmaktadır. Kemik ile ilgili hastalıklarda bilinen bir yer olmaktadır. Armutlu bölgesine çıkan yeni yol ile sahil yolunun birleştiği tam ışıklarda bulunmaktadır bu hastane. Birde Bu semtimizde Polis moral merkezi bulunmaktadır. Hemen Emirgan tarafına gidilince sol tarafta bulunmaktadır. Emirgan, Baltalimanı ve Reşitpaşa bölgesi birbirine çok yakın semtlerdir.

Baltalimanı Moto Kurye

Baltalimanı motorlu kurye bölgesinde çalışmalarımız neticesinde buradan çıkan moto kurye işlerinin yüzde yetmişini İstanbul Moto Kurye sağlamaktadır. Çalışma olarak büyük bir mücadeleden sonra pazar payındaki yerimiz her geçen gün artmış bulunmaktadır. Baltalimanı semtimiz sahil kesiminde sağ tarafta fazla ikamet yeri bulunmamaktadır. Sol tarafta ise evler bulunmaktadır.

Baltalimanı motorlu kurye

Baltalimanı kurye buradaki yerleşim yakın tarihe yaklaşık elli atmış senesine dayanmaktadır. Buralardaki kurye çalışmalarımız hızlı kurye sistemine dayanmaktadır. Çok hızlı gönderilerde buradan ivedi şekilde hareket edilmektedir. Birde bu semt diyet yemek getirdiğimiz bölge alanlarından bir tanesidir.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir