Balmumcu Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/balmumcu-kurye.html

Beşiktaş Balmumcu Kurye Bölgesi

İstanbul Moto Kurye, Balmumcu Kurye servisimiz vardır. Balmumcu Kurye servisimiz normal mesai saatleri içerisinde yani sabah 9:00 ila akşam 18:00 arası Moto Kurye hizmeti vermektedir. Saat 18:00 den sonra mesai saatlerinden sonra sabah saat 09:00 da kadar bir tane kurye nöbetçi olarak kalmaktadır.

Nöbetçi kurye sabaha kadar gelen işlerinizi teslim alıp gece gitmesi gerekiyorsa gece, gündüz gitmesi gerekiyorsa gündüz kuryeler devredip işlerinizi halletmeye çalışır. Yalnız gece nöbetçi kurye servisimiz gündüz moto kurye servisinden dört kat daha fiyat farkı vardır. Buda gece herkes uyurken hizmet vermenin bedelidir.

Balmumcu moto kurye Semti Ve Özellikleri Nelerdir?

Balmumcu moto kurye, İstanbul Avrupa yakasında bulunan semtlerden bitanesidir. Burası Beşiktaş Belediyesine bağlı küçük ama etkili bir bölgemizdir. Birçok irili ufaklı firmalar buradadır. Avrupa yakasında Boğaziçi Köprüsü Beşiktaş çıkışından Yıldız köprüsünden Levent istikametine doğru geri u dönüşü yapıldığı yerden başlayarak Zincirlikuyu Gayrettepe Plaza Otelin oraya kadar sağlı sollu devam eder.

Balmumcu kurye Barbaros Bulvarı Caddesi Balmumcu’yu ikiye böler. Üst tarafta Balmumcu, alt tarafta Bakmumcu olarak geçer. Bu bölge, Beşiktaş, Yıldız’ dan başlayıp, Dikilaş sınırına kadar ordan Gayrettepe bölgesine, oradan Plaza otel kışla önü denen yere kadar devam eder. Oradanda Askeri subay lojmanların bulunduğu Gayrettepe göbekten aşağıya Zincirlikuyu Sokağından Ortaköy’ e kadar devam eder. Buralarda birçok firma vardır. Enka Firması buradadır. Yukarda Atv ve Sabah Gazetesi, Point Otel, Plaza Otel bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca birçok subay ve ast subay lojmanları buradır. Ertuğrul gazi lojmanları bu bölgededir.

Balmumcu Kurye Hizmet Alanlarımız

Balmumcu Kurye hizmet alanlarımız içersinde yukardaki saydığımız bölgeler haricinde Beşiktaş Merkez, Ortaköy, Kuruçeşme bölgesi, Ulus Bölgesi, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Dikilitaş, Fulya bölgelerinede Moto Kurye hizmeti vermektedir. Moto Kurye hizmetimiz içersinde acil kurye, expres kurye, normal kurye, hızlı kurye, vip kurye, arabalı kurye ve ilaç kurye servisimizde bulunmaktadır. Tüm bu servislerimiz Balmumcu Kurye servisi içerisindedir.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir