Bakırköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bu Bölgenin İhtiyacını Giderdik

Bakırköy Kurye yaklaşık 10 senedir yani 2006 yılından itibaren Bakırköy İlçesinde çalışmalarına devam etmektedir. Bakırköy ilçesinde düzenli olarak çalışmaya başlayan ilk moto kurye firmalarından bitanesi hatta en başta bulunanlardan biriyiz. Çalışmalarımız düzenli ve tertipli olarak hafta içi her gün olmak üzere devam etmektedir. Bakırköy ve çevre ilçelerede hizmetlerimiz devam etmektedir. Bakırköy’ün tüm mahallelerinde ve semtlerinde çalışmalarımız halen sürmektedir. İstanbul Moto Kurye olarak bizler, vizyonumuzun gereği olarak verdiğimiz sözde duruyoruz. İşlerinizi teslim alırken verdiğimiz saate riayet ederek tam zamanında ve söz verdiğimiz gibi hatta daha önce işlerinizi yolladığınız adresine teslim ediyoruz. Bakırköy Kurye olarak çalışmalırımızı tititzlikle sürdürerek zaman kaybı yaşamak ve müşterilerimizden şikayet almak istemiyoruz.

Bakırköy Moto Kurye Vizyon ve Hedeflerimiz

Son on yıl içersinde müşterilerimizden bikaç şikayet dışında hiçbir şikayet almadık. Fakat İstanbul trafiğinde bazen olmaxak, yaşanmayacak şeyler olabiliyor, En başka İstanbul trafiğini herkes az çok bilmektedir. İkinci olarak İstanbul trafiğinde motosikletli kuryelere hiçbir saygı ve değr verilmediği için hatta moto kuryeleri trafikten bile görmeyen hala biliçsiz ve gerizekalı şoförler var. Malesef ehliyetlerini ya para ile yada torpil ile alan bu kişiler ne trafik kuralalarından nede trafik işaretlerinden haberleri olmayan kişilerdir. Hız sınırlarınada uymayan, trafik kuralallarını hem bilmeyip hemde uymayan bu zatlar ile zengin kişiler veya oğulları, yeğenleri trafikte istedikleri gittikleri için biz moto kuryeleri hiçe saymakta ve kazalara neden olmaktadır. Trafikte makas yapan kişiler, gereksiz yere şerit değişen şoförler ve magandalar malesef motorcuların kabusu haline gelmiştir. Bilhassa taksi şöförleri malesef arabalarına bindiklerinde canavarlaşıyorlar. Taksinin içinde başka insan taksi dışında başka insan oluyorlar. Hatta yüzde yüz yanlış ve hatalı davrandıkları halde birde küfür edip el kol işaretleri yapıyorlar. Ayrıca minübüs şoförleri de keza gene aynı, hiçbir bilgisi olmayan bu kişilerkesinlikle reabilitasyona gönderilmelidirler. Ayrıca taksi ve minibüsler için de ayrı kurslar açılmalıdır. İşte bu saydığımız nedenler ve daha birçokları yüzünden moto kuryeler malesef kazaya mağruz kalıyorlar. Yüzdeye vurursak yüzde doksan kazalar motosikletçilerin hatası olmayan kazalardan dolayı ya ölüyorlar, yada sakat kalıyorlar. aylarca çalışmıyorlar.

Bakırköy Kurye Olarak Topluma ve Tüzele Şikayetlerimiz

Evet malesef toplumda insanlar bilinçli değildirler. Malesef toplumda eğitim hiç gelişmemiş, malesef toplumda hiçbir saygı, hürmet kalmamış. Bundan dolayıdırki trafikte özellikle insanlar kendilerinin binlerce kez hatalı olmasına rağmen birde haklı gözükertek üste çıkma çabaları, silah çekme, bıçak çekme çabaları, yaralanmalar hatta ölümlere sebeb olan kavga ve ölümler olmaktadır. Bunlara özellikle devlet kuruluşları ceza ile değilde eğitimle çözebilirler.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir