Bahçelievler Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bahçelievler Kurye Firmamızın Hizmet Ve Anlayışı

Bahçelievler Kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek için acilen kurulmuştur. Bahçelievler Kurye 2010 yılında kurulmuştur. İlk başta hızlı ve acil gümrük işleri için kurulan servisimiz zamanla büyüyerek bütün kurye sektörleri içinde hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Kurye Bahçelievler bölgesi hariç çevre semtlerede hizmet vermeye başlamıştır.

Bölgede artan iş ve ticaret hacminden dolayı Kurye ihtitacı artmaya yzü göstermiş bundan dolayıdırki biz İstanbul Moto Kurye olarak çevre bölgelere hizmet vermek suretinde kalmışızdır. Moto Kurye olarak Bahçelievelr Kurye hizmet alanlarımız şunlardır. Şirinevler Kurye, Kocasinan Kurye, Ataköy Kurye, Bakırköy Kurye, Yenibosna Kurye, Haznedar Kurye, Soğanlık Kurye, Yayla Kurye, Yeşilköy Havaalanı Kurye dir

Bahçelievler İlçesi Bölgesi

Bahçelievler , İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan ortalama geniş bir ilçesidir. E-5 Karayolu üzerinde Merter, Sefaköy, Güneşli sınırları arasında kalan bölgedir. Diğer taraftan Bağcılar ve Güngören ilçesiyle sınırdır. Aşağı sahil tarafından ise Bakırköy ile sınırı vardır. Bahçelievler İlçesinin birçok mahallesi bulunmaktadır.

Bahçelievler ilçesinin en yoğun bölgesi Talatpaşa Caddesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Dereboyu Caddeesi, Mithatpaşa Caddesi ve Bağcılar Caddesidir. Bahçelievler nufus olarak İstanbul İlinin en kalabalık ilçelerinden biridir. Belkide son durumlardan sonra en kalabalık ilçesi olabilir. Bahçelievler Belediyesi bölge olarak orta direk ve alt tabaka vatandaşların oturduğu yer olmasına rağmen kira fiyatları burada bayağı pahallıdır.

Bahçelievler İlçesinin Mahalleleri

Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Merkez Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Yenibosna Mahallesi,  Zafer Mahallesi

Bahçelievler İlçesinde Semtler

Camlıkahve Semti, Bağcılar tarafında, Çalışlar Semti, Haznedar Semti, Bahçelievler merkez Tarafında, Kuleli Semti Yenibosna tarafında, Merter Semti keresteciler sitesi Ömür Semti, Talatpaşa Semti,  Üçevler Semti,  Ünverdi Semti, Yayla Semti ve Mahallesidir. İstanbul Moto Kurye her geçen gün dahada büyüyen bir firma haline gelmiştir.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir