Bahçeköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bahçeköy kurye orman içinde küçük bir yer

Bahçeköy Moto Kurye Hizmetleri olarak Bahçeköy beldesine, çevresine ve komşu mahallelerine hizmet vermektedir. Bulunan küçük bir ofisimizde duran görevli burada görev yapmaktadır. Bu bölgelerden ayrı yakın semtler olan Maslak mahallesine Maslak, Tarabya bölgesine, İstinye mahallesine.

Bahçeköy kurye Hacıosman Bölgesine, Zekeriyaköy ve çevresine, ve Kilyos ve çevre bölgesine, Göktürk bölgelerine de olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sabah dokuzdan akşam altıya kadar olup, her gece nöbetçi olarak bir kurye görevlendirilmiştir. Saat on ikiye kadar hizmet veren Gece on ikide paydos etmektedir. Çok acil işleriniz çıkarsa gece onikiden sonra yine siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bahçeköy Kurye Acaba İstanbul’un Neresindedir?

Bahçeköy Kurye olarak buraya, beldemi desek, Mahallemi desek bilemiyorum Sarıyer ilçesine bağlıdır. Bahçeköy çevresi, içi ve üst tarafı çamlık bölge olup, etrafı tamamen ormanlarla kaplıdır. Allahu Teala’nın verdiği bu güzellikler doğa harikası olan gerçekten de  mükemmel bir yerdir. Dört tarafı da ormanlarla kaplıdır. Çevrede çam ağaçları ve daha birçok çeşit ağaç olduğu için buranın havası da normal  

Bahçeköy moto kurye servisi

Bahçeköy moto kurye İstanbul’un havasından daha değişik, berrak, saf  bir yapıya sahiptir.İstanbul göbeğine çok yakın eski yapısını korumaya çalışan otantik bir yerdir. Olduğu bölge çevresinde gene ormanlar katledilerek zenginlere peşgeş çekilmiş ve çevresine siteler, villalar yapılmıştır. Binlerce ağaç katledilmiştir. Orada oturanlara bir ağacı bile kestirmeyen ceza kesen zihniyet binlerce ağaca kıyıp ismini veremeyeceğim birçok site yapılmasına izin vermişlerdir.

Bahçeköy Acil Kurye Hizmetleri

Bahçeköy acil kurye ile İstanbul’un Sarıyer tarafında Maslak, Ayazağa, Zekeriyaköy arasında kalan ormanlık bölgededir. Bahçeköy’ünde bulunduğu bu ormanlık alana Fatih Ormanları ve Belgrad Ormanlarıda denmektedir. Bahçeköy Bölgesine üç yolda gidilebilir. Birincisi Maslak Büyükdere üzerinden Trabya sapağından Bahçeköy Kemerburgaz sapağından sonra yaklaşık 7 km sonra Bahçeköy’ün içine varılır.

Bahçeköy hızlı kurye ikincisi Sarıyer üzerinden Maden bölgesinden Zekeriyaköy üzerinden orman yolundan Bahçeköy’e ulaşılır. Üçüncü olarak Kemerburgaz üzerinden merkezden gene orman yolundan Bahçeköy sapağından girilince yaklaşık 13 km sonra buraya ulaşılır.

Bahçeköy motorlu kurye bölgesi özellikleri

Bahçeköy motorlu kurye Osmanlı zamanında kullanılmış bir bölge olduğu tarihi kalıntılardan belli olmaktadır. Bahçeköy’ de Osmanlı zamanlarından kalma birçok eserler vardır. Bunlardan en meşhuru tarihi su kemerleridir. Bu bölgeden İstanbul içine su taşınması için yapılan kemerler hala ayakta durmaktadır. Bu bölge de tarihi camide bulunmaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir