Ayazağa Kurye, İstanbulmotokurye.com

Orman, Doğa, Yeşillik, Temiz Hava Ve Ayazağa

Ayazağa Kurye kısa bir süre önce İstanbul Moto Kurye tarafından tekrardan gözden geçilerek, tekrar düzenlenerek dahada güzel bir biçimde hizmete başlamıştır. Ayazağa Kurye daha profesyonel bir kadro ile daha kurumsal bir çalışma ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek üzere çehresini değiştirmiştir. Ayazağa Kurye, Ayazağa bölgesinin tüm sokak ve caddelerini avucunun içi gibi ezbere bilmektedir. Bizler Ayazağa ile ilgili düşüncelerimizde Ayazağa Kurye kendi bünyesinde en az üç adet Kurye barındırmasıydı. Fakat gün yokki her geçen gün hizmetimiz dahada arttığı için iki kurye daha ekleyerek beş kurye ile sektörün en ileri gelen en fazla kurye barındıran firması haline gelmiştir.

Ayazağada Trafik Yoğunluğu Neden Başlamıştır

Ayazağa Kurye, tahmin ettiği gibi Ayazağa Nufusunun artmasın beklerken, trafikte ters orantılı olarak dahada fazla artmış bulunmaktadır. Peki bunun nedeni nedir? yada bunun nedenleri arasında neler vardır.? Ayazağa bölgesi nin trafiği Ayazağa merkezde Ağaoğlu İnşaatın dört blokluk projesidir. Çünkü Ayazağa tam merkeze Ağaoğlu bu projeyle Ayazağa gelmiş ve yüzlerce daire satarak, yüzlerce kiracı bu bölgeye akın etmiştir. Dolaysıyla Ayazağada trafik sabah ve akşam çıkış saatlerinde fena halde karışmaktadır.Çünkü binlerce araç girişi olduğu halde, hergün binlerce araç piyasaya, trafiğe girmesinden dolayı malesef yollar halen bundan onbeş yirmi senenin yollarıdır. Okadar çok bibalar yapılmasına rağmen yollar hiçbir zaman büyümemiş hatta hiç gelişmemiştir. Artan trafiği malesef bu yollar karşılamammaktadır. Son zamanlarda Ayazağa Cendere tarafındada yoğun inşaatlaşma alanları olduğundan oradanda akan trafik gene Ayazağa bölgesine akmaktadır.

Ayazağa Moto Kuryenin Çalışma Anlayışı

Evet Ayazaüa Moto Kurye Anlayışı olarak Ayazağa Kurye, Şu bölgelere tam gün hizmet vermektedir. Ayazağa normalde tek köy ve mahalle olduğundan bizler hala bilmiyoruz. Falat burada gerçekte resmi olarak mahalle olmadığı halde burada halk arasında söylenen birçok bölge mevcuttur, Bunlardan Sinop Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Bereboyu Mahallesi, Cendere Mahallesi gibi halk arasında bilinen bölgeri mevcuttur.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın