Ayazağa Kurye, İstanbulmotokurye.com

Ayazağa Kurye Orman, Doğa, Yeşillik, Temiz Hava ve Ayazağa

Ayazağa Kurye kısa bir süre önce İstanbul Moto Kurye tarafından tekrardan gözden geçilerek, tekrar düzenlenerek dahada güzel bir biçimde hizmete başlamıştır. Ayazağa Kurye daha profesyonel bir kadro ile daha kurumsal bir çalışma ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek üzere çehresini değiştirmiştir.

 

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Kurye, bölgesinin tüm sokak ve caddelerini avucunun içi gibi ezbere bilmektedir. Bizler bölge ile ilgili düşüncelerimizde Ayazağa Kurye kendi bünyesinde en az üç adet Kurye barındırmasıydı. Fakat gün yok ki her geçen gün hizmetimiz dahada arttığı için iki kurye daha ekleyerek beş kurye ile sektörün en ileri gelen en fazla kurye barındıran firması haline gelmiştir.

Ayazağada Moto Kurye Trafik Yoğunluğu Neden Başlamıştır

Ayazağa Kurye, tahmin ettiği gibi nüfusunun artmasın beklerken, trafikte ters orantılı olarak dahada fazla artmış bulunmaktadır. Peki bunun nedeni nedir? yada bunun nedenleri arasında neler vardır.? Ayazağa bölgesi trafiği merkezde Ağaoğlu İnşaatın dört blokluk projesidir. Çünkü tam merkeze Ağaoğlu bu projeyle gelmiş ve yüzlerce daire satarak, yüzlerce kiracı bu bölgeye akın etmiştir. Dolaysıyla  trafik sabah ve akşam çıkış saatlerinde fena halde karışmaktadır.

 

Ayazağa Acil Kurye Servisi

Ayazağa kurye iyi ki var. Çünkü binlerce araç girişi olduğu halde, her gün binlerce araç piyasaya, trafiğe girmesinden dolayı maalesef yollar halen bundan on beş yirmi senenin yollarıdır. O kadar çok bina yapılmasına rağmen yollar hiçbir zaman büyümemiş hatta hiç gelişmemiştir. Artan trafiği maalesef bu yollar karşılamaz. Son zamanlarda Cendere tarafında da yoğun inşaatlaşma alanları olduğundan oradan da akan trafik gene bu bölgesine akmaktadır.

Ayazağa Moto Kurye Çalışma Anlayışı

Evet Ayazağa Moto Kurye anlayışı olarak Ayazağa Kurye, şu bölgelere tam gün hizmet vermektedir. Normalde tek köy ve mahalle olduğundan bizler hala bilmiyoruz. Fakat burada gerçekte resmi olarak mahalle olmadığı halde burada halk arasında söylenen birçok bölge mevcuttur, Bunlardan Sinop Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Dereboyu Mahallesi, Cendere Mahallesi gibi halk arasında bilinen bölgeleri mevcuttur.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir