Avrupa Yakası Kurye, istanbulmotokurye.com

Avrupa Yakası Kurye

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere daimi olarak servis yapıyoruz. Özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelere yüksek mikraeda özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız azami olarak yüzde elli seviyesinde olup, ilerleyen zamanlarda bu seviyemizi arttırmayı planlıyoruz. Taşıdığımız paket ve ecraklarda yüzde seksenin üstünde yüzde doksana yakın başarılı oluyoruz.

Çalıştığımız İlçeler 

Avrupa yakasında çalıştığımız servis verdiğimiz bazı ilçeler şunlardır, Sarıyer İlçesi, Beşiktaş İlçesi, Şişli İlçesi, Kağıthane İlçesi, Eyüp İlçesi, Beyoğlu İlçesi, Fatih İlçesi, Bakırköy İlçesi, Bayrampaşa İlçesi, Sultangazi İlçesi, Bahçelievler İlçesi, Bağcılar İlçesi, Başakşehir İlçesi, Çatalca İlçesi, Silivri İlçesi.

Çalıştığımız İller

Avrupa yakasında Çalıştığımız bazı iller şunlardır. Tekirdağ İli, Edirne İli, Kırklareli İli, Çanakkale İli ve İstanbul ilidir. Tabiki bu zaman kaybının yağmurlu, rüzgarlı, karlı havalarda olduğunu söylersek bu gecikmelerin normal olduğu aşikardır.  Müşterilerimizden duyduğumuz az miktardaki şikayetlerden en büyüğü aldığımız malzemeleri çok az zaman gecikerek teslim etmemiz olduğunu söylüyorlar.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir