Ataşehir Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/

Bir Hizmet Daha..

Ataşehir Kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek için acilen kurulmuştur. Ataşehir Kurye, İstanbul’ un büyük bir hızla gelişen ve çok modern bir metropol haline gelen, Ataşehir bölgesinde hızlı ve yoğun bir çalışmalar başlatmıştır. İstanbul’ umuzun en gözde ve güzide ilçelerinden ve semtlerinden Ataşehir, her geçen gün dahada büyüyüp gelişmekte olup, çok büyük ve geniş bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Özellikle bu bölgede batı Ataşehir bölgesinin dahada faaliyete geçmesi neticesinde burasının zaten çok büyük bir semt olan Ataşehir bölgesi insan hacmini ve konut hacmini dahada fazla artırmıştır. Özellikle batı Ataşehirde Mimar Sinan Camisininde Türkiye Cumhuriyeti devlet büyükleri tarafından öncülük edilip açılmasından sonra Ataşehir bölgesi dahada ünlenmiş ve yerleşim ve siteler çoğalmıştır.

Ataşehir bölgesi yakın zamanda birçok semt ve mahallelerle bikaç İlçeden toplanıp bir olup birleşip bir tek belediye haline gelmiş ve tek belediye olmuştur. Ataşehir belediyesinin sınırları geniş arazi içersinde birçok firmaların ve firma sahiplerinin ikametgah etmesinden dolayı, bu bölgede ulaşım, kargo, kurye sektörüde büyümüş, gelişmiş ve giderek bu ihtiyaç fazlaca artmıştır. Bu ihtiyacın artmasından dolayı arz ve  talep sonucu bu bölge çoğu sektörde olduğu gibi moto kurye sektöründede yüksek ve artan talebi karşılayamadığından İstanbul Moto Kurye olarak artık bu bölgeye daha seri ve daha hızlı bir sistem ağı kurarak, bu bölgede hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Ataşehir ilçesinin mahalleleri

Aşık Veysel Mahallesi,  Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Ferhatpaşa  Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi,  Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeniçamlıca Mahallesi, Yenisahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi ile birlikte tam 17 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul Moto Kurye olarak İstanbul’ un çoğu semtinde olduğu gibi bu bölgedede çalışmalarımızı yoğun bir biçimde hızlandırıp, bu bölgeye hizmetimizi dahada arttırmış bulunmaktayız. Ataşehirde artık daha hızlı ve daha güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir. Ataşehir sizler açın çekilmez olmasın. Yoğun trafikte stres yaşamayın, artık Ataşehir moto kurye var. Ataşehir Kurye ile yoğun iş hacmi ve yüksek iş temponuzdan dolayı sizi biraz daha rahatlatmaktan gurur duyuyoruz.

Nasıl Ulaşırım?

Ataşehir Bölgesinde Ateşehir’ den herhangi bir yere bir gönderi gönderme ihtiyacı olduğunuz zamanlara Ateşehir Kurye yi rahatlıkla arayabilrisiniz. Ataşehir Moto Kurye telefon numaralarımız; 0532 367 83 00

Çalışma Saha Ve Alanları

Ataşehir Kurye olarak Ataşehirin Tüm mahallelerinde çalışma başlatılmış özellikle Batı Ataşehir Kurye ile Batı Ataşehir bölgesinde büyük bir hizmette başlanmıştır. Ayrıca  Aşık Veysel Kurye,  Atatürk Mahallesi Kurye, Barbaros Mahallesi Kurye, Esatpaşa Mahallesi Kurye, Ferhatpaşa  Mahallesi Kurye, Fetih Mahallesi Kurye, İçerenköy Mahallesi Kurye, İnönü Mahallesi Kurye, Kayışdağı Mahallesi Kurye, Küçükbakkalköy Mahallesi Kurye, Mevlana Mahallesi Kurye, Mimarsinan Mahallesi Kurye,  Mustafa Kemal Mahallesi Kurye, Örnek Mahallesi Kurye, Yeniçamlıca Mahallesi Kurye, Yenisahra Mahallesi Kurye, Yenişehir Mahallesi Kurye ile bölgeye örümcek ağı gibi çalışmalar başlamıştır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir