Ataköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bölgenin Konumu Ve Yeri

Ataköy, Bakırköy sınırları içersinde kalan gelişmiş bir semttir. İstanbul E-5 Anayol üzerinde sınırı olan Ataköy’ün sınırları aşağıda sahile kadar dayanır. En önemli akla gelen projesi Emlak Bankasının yaptırdığı Ataköy konutlarıdır. 10 Kısımdan oluşan Ataköy konutları yaklaşık tüm semti kaplamaktadır. Semte birçok spor salonları avmler ve büyük binalar yapılmıştır. Semtin çevresinde Yenibosna, tam karşısında Şirinevler, Bahçelievler ve Bakırköy bulunmaktadır. Ataköy de birde marina vardır. Birde E-5 Karayolundan Ataköy sapağından Ataköy istikametine sapıldığı zaman hemen sol tarafta Olimpiyat evi bulunmaktadır. Olimpiyat evinin hemen karşısında ise Sinan Erdem Kapalı Basketbol sahası bulunmaktadır.

Neden Ataköy Kurye İle Çalışmalısınız?

Ataköy Kurye olarak acaba neden İstanbul Moto Kurye ile çalışmalısınız sorusuna gelince bizler aldığımız tüm gönderilerimizi ilk başta güvenli olarak teslim alıyoruz ve en güvenilir, sektörde uzman haline gelmiş tecrübeli kuryelerimize veriyoruz. Çalıştırdığımız kuryeler sektörde en az 15 yıllık deneyime sahip moto kuryelerdir. Ayrıca moto kuryelerimizin motorları en son model hızlı ve güçlü motorlar olmakla beraber, her haftada kuryelerimiz motorlarını bakıma getirip temizlemektedirler. Ayrıca tüm moto kuryelerimiz temiz ve düzgün bir şekilde giyinerek temiz bir şekilde çalışmaktadırlar. Moto Kuryelerimiz aldıkları gönderileri aldığı andan itibaren çok güvenli ve sağlam olan moto kurye çantalarına koymaktadırlar. Moto Kurye çantalarımız kesinlikle yağmur geçirmeyen kumaştan yapılmıştır. Ayrıca özel, dosya, klasör ve zarf, fatura evrakları için moto kuryelerimizin hepsinin motorunda yağmur geçirmez özel kilitli bagaj ve çantalar bulunmaktadır. Bu çantalar sayesinde evraklarınız en sağlam bir biçimde taşınmaktadır. Kuryelerimiz gönderileri çantasına koyduğu andan itibaren bizim korumamız altındadır.

Aldığımız tüm işleri söz verdiğimiz gibi verdiğimiz zamana uygun kalarak teslim etmekteyiz.

Ataköy Kurye müşterilerimizden gelen telefonda gönderi süresini kaç dakika demişse yüzde 99 o süre zarfında işlerini teslim etmektedir. Yani tam söz verdiğimiz gibi. Fakat genede yağmur, çamur, kar ve kaza eiskine karşı gmnderiler biraz geç kalma ihtimalide olabilir.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir