Arnavutköy Kurye, Habibler Kurye,istanbulmotokurye.com

Arnavutköy Habibler Kurye

Yeni ilçelerimizden Arnavutköy koskocaman bir alana sahip bir bölgemizdir. Eskiden buralarada arsa almak çok kolaydı. Arsalar buralarda çok ucuzdu. Herkes buralardan büyük küçük arsa alıyordur. Ormanı, yeşil piknik ve mesire alanları, hala köy hayatını yaşamaya çalışan haneler, Hala tezek kokan tarlalr ve ekilen biçilen yerler. İşte buralar böyle bir yerdi. Çok güzel bir bölge olmasına rağmen İstanbul İlinde çok gelişme göstermemişti.

Arnavutköy Bölgesi Gelişimi

Birden fiyatlar iki üç hatta on katına fırladı. Bölge inşaat alanına döndür. Çünkü bu bölgede devlet büyük yatırımlar yaptı. Başta üçüncü köprü olmak üzere ve bu köprünün bağlantı yolları buralardan geçti. Daha sonra yetmedi gene üçüncü köprü den sonra üçüncü hava alanıda buraya yapılıyor. Evet malesef gene zengin olanlar ve rant peşinde olanlar buralara çöktü ve buraların kaymağını gene zengin ve aç gözlü doymak bilmeyen insanlar yedi ve yiyorlar malesef. Halkada fakirlerede bişe kalmadı.

Eevet malesef gene olanlar oldu. Bu düzen malesef zenginleri kpdamanları dahada zengin eden düzen. Yapacak birşey yok. Burada yaşıyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir