Altunizade Kurye-İstanbul moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/altunizade-kurye.html

Acaba Burada Çokmu Altın Var?

İstanbul Moto Kurye her geçen gün dahada gelişen ve büyüyen ve hergün müşteri portföyüne yeni ve büyük müşteriler ekleyen bir firma olarak, sektörde dahada büyümek için ve ekonomik olarak Altunizade Kurye servisimiz başlamıştır. Moto Kurye pasta diliminde her geçen gün dahada pastamızın payı büyümektedir. İstanbul Moto Kurye, Altunizade Kurye servisimiz ile birlikte birçok firma ve kurye şirketini geride bırakarak daha yukarılara tırmanmaya devam etmektedir.

Altunizade Semtimiz Nerededir.?

Altunizdade semtimiz merkezi bir semt ve önemli bir yerde olup, İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Altunizade hergeçen gün dahada büyüyen Üsküdar İlçesine bağlıdır. Boğaziçi Köprüsü Anadolu yakası çıkış yolu üzerinde bulunmaktadır.  Kartal, Kadıköy istimatinden Boğaziçi köprüsaünü kullanmak isteyen şoförler e-5 üzerinden karşı tarafa geçmek istediklerinde mutlaka Altunizade semtinden geçmektedir. Ayrıca köprüye gelmeden son çıkış olarak gene Altunizade sapağından sağa sapmak gerekmektedir. Birçok semtin ve yolların uğrak noktası haline gelmiştir. Ayrıca Altunizadeden Kadıköy istimatine gitmek isteyen sürücüler içinde ve Kadıköy Fenerbahçe Stadınada gitmek isteyen taraftarlarda gene bu semtten geçmek zorundadırlar. Altunizade Semtimizin Çevrelerinde bulunan semtlerimiz veya ilçelerimiz şunlardır. Üsküdar İlçesi, Kadıköy İlçesi, Ümraniye İlçesi, Şile Yolu Mevki, Çamlıca bölgesi, Kısıklı çevresi bağlantı yolu üzerindedir. Son yıllarda büyük miktarda gelişen semt popüler hale gelmiştir. Semtin içersinde çok lüks siteler ve yapılar mevcuttur. Altunizade semtinin altınla alakası varmı yokmu bilinmemektedir. 

Altunizade Kahvesi Kurye Bölgesi

Önceleri Altunizade bölgesini çok severdim. Bilmiyorum gerçektende hoşuma giderdi. Köprüye yakın olmasımı, yada kolay bir yer olmasımı nedenini bilmiyorum. Buraya gittiğimiz zaman kuryeler boş kaldığı zaman burad bir kahvehane vardır. Hemen Altunizade sapağından sapınca Kuşbakışı Caddesini geçer geçmez hemen sağda. Moto Kuryeler buraya gelir burada dinlenir çay içerlerdi. Genelde bu bölgede burada toplanılır, evrak alışverişi olduğunda burada buluşulurdu. Hatta günümüzde daha fazla kurye gelmeye başlamıştır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir