Altınşehir Kurye, İstanbulmotokurye.com

Altınşehir Yeni Gelişen Bir Yer

Altınşehir Moto Kurye Hizmetleri kurulmuştur. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Altınşehir bölgesi bundan onbeş sene evvel gittiğim zaman gerçektende boş arazilerle dolu, toz toprak içinde bulunan, yolları dar, yapılmamış, kamyonların, tırların çalıştığı bozuk bir alandı. Altışehir bölgesine moto kurye olarak hiç evrak veya teslimat yaptığımı hatırlamıyorum hatta Expres olarak dahi gitmişliğim yoktu. Fakat bu bölgeyi ara sıra kullanırdım. Bununda amacı bu bölgeden Bahçeşehir istikametine geçmek amacıyla kullanırdım. Yada Halkalı tarafından Bahçeşehir, Esenyurt, Hadımköy tarafına geçmek için buralardan geçerdim, otobana bağlanmak için ve geçtiğim zaman olmayan bozuk yolları beni sinir ederdi.

Gelişimi Nasıl Olmuştur?

Altınşehir bölgesine geçenlerde gittim. Hatta evrak teslimetmeye gittim. Gittiğimde gerçekten ne yolları bulabildim, nede çevreyi tanıdım. Gerçekten yüzde yüz değişmiş bir alan gördüm. Her taraf sitelerle dolmuştu. Halkalı Atakent bilmem kaçıncı blokları, bilmem yenişehir sitesi, soyak sitesi her taraf site olmuş, boş alanlar gitmiş dolmuş, Şaşırdım burası nasıl bu hale gelir demiştim içimden, hayretler içinde kalmıştım. Hatta bir ara yolu bulamadım. Daha sonra zorla sora sore teslim ettim gönderimi. İşte bu diyeceğim buralar değişmiş, sitelerle dolmuş, sitelerin yerleri karışık, yapısı karışık, çevrede soracak kimsede yok malesef.

Bölge Hizmet Detayları

Neyse genede hayırlı olsun fakat yeni binalar yapılmış olması çarpık kentleşmeyi önleyeceği anlamına gelmiyor bence. Çünkü yolları karışık, çevre karışık, tabelalar karışık, etraf karışık, siteler çarpık şekilde yapılmış, düzgün bir şekilde yapılmamış, bir düzen yok malesef. Kocaman alan daha düzgün dizayn edilebilir ve daha düzgün olabilirdi. Moto Kurye olarak artık buralara servisimiz var. Bizlerde çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah ilerieyen zamanlardada devam etmeye çalışacağız. Sizden aldığımız güçle hep beraber İstanbul Moto Kurye, Altınşehir Kurye olarak dahada güzel günlerde hizmetlerimize yön vermeye devam edeceğiz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir