Alibeyköy Kurye, İstanbul moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/alibeykoy-kurye.html

Eski Türk Filmlerinin Çekildiği Mekan

İstanbul Moto Kurye firması altında kurulan Alibeyköy Kurye, Sadece Alibeyköy ve çevre ilçe ve semtlere hizmet vermektedir. Alibeyköy Kurye olarak hizmet verdiğimiz İstanbul Bölgeleri, Eyüp İlçesi, Eyüp Kurye, Yeşilpına Kurye, Alibeyköy Kurye, Gziosmanpaşa Kurye, Sütlüce Kurye, Halıcıoğlu Kurye, Hasköy Kurye, Kağıthane Kurye ve Küçükköy Kuryedir. Eğer diğer bölgelerden evrak ve gönderi geldiği zaman, gelen kuryeler Alibeyköy Kurye elemanı ile hemen buluşarak üstündeki işleri Alibeyköy Kuryeden gelen Kurye arkadaşa devreder. Alibeyköy Kurye elemanları ise aldığı tüm işleri en kısa zamanda Tüm Alibeyköy ve diğer yakın yerlere hemen teslim eder. Ve tüm işleriniz en kısa bir zaman içersinde yerine ulaşmaktadır.

Alibeyköy Kurye olarak işlerinizi en kısa zamanda ve çok güvenli bir yöntemle yerine ulaştırmaktadır. Alibeyköy civarında oturan tüm kurye ihtiyacı olan kişiler rahatlıkla bizleri arayabilir. Verdiğiniz Kurye işleri yarım saat ila, bir saat içersinde teslim alınıp bir saat içersinde yerine ulaştırılır. Fiyatlarımız ekonomiktir. Eğer Müşterilerimiz çok acil bir gönderi göndermek isteiğinde özel müşterimiz için kurye çıkartılarak ona yönlendirilir ve kuryemiz işini alıp yerine teslim edene kadar asla başka işle uğraşmaz ve bu işi teslim eder. Bu iş içinde geçen zaman en az kırkbeş dakika, ençok ise bir buçuk saat sürmektedir. Bu iş için tesbit edilen ücret ise yapılan iş liste fiyatının iki katıdır.

Bölgedeki Hizmet Amaçlarımız..

İstanbul Moto Kurye olarak tüm bölgelerde olduğu gibi Alibeyköy bölgesine Alibeyköy Kurye servisimiz başlamıştır. Servisimiz seri ve ekonomiktir.

Alibeyköy semtimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan en eski semtlerden bitanesidir. Eyüp ilçesine bağlıdır. Alibeyköy eskiden tarımla ilgili ekine alanlarla kaplı bir bölge halindeydi. Birçok ekin bölgeleri mevcuttu. Fakat daha sonraları gelişen Alibeyköy zamanla yapılaşmış ve ekin tarlaları azalmaya başlamıştır. En sonunda ise fazla ekilen bir lana kalmamıştır. Fakat tarihi ve çok eski mısır bahçeleri ile ünlü olduğu halde daha sonra tarihlerini unutmamak adına sonradan hatırlansın yada gelecek nesil hatırlasın diye topraklarına sahip çıkamayanlar tarihlerine sahip çıkmak istemiş ve Alibeyköy meydanına  büyük mısır heykeli yapmışlardır. Beşki gidenler ve yeni nesil bu ney diye merak ederlerse bunu böyle bilsinler. Bu heykel eskiden oraların mısır bahçesi olduğunu simgelemektedir. Alibeyköy’ de birde baraj vardır. Çevresinde Eyüp, Kağıthane, Halıcıoğlu, Gaziosmanpaşa bulunmaktadır.

Alibeyköy tarihinde eski yeşilçam filimlerinin birçoğu buralarda çekilmiş olmasıda vardır.
İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir