Aksaray Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/aksaray-kurye.html

HADİ AKSARAY AKSARAY AKSARAY KURYE

İstanbul Moto Kurye büyüyen ve gelişen bir firma olarak olarak Aksaray kurye servisimiz son model motosikletler ile başlamış bulunmaktadır. Aksaray kurye tüm çalışmalarını söz verdiğimiz gibi tam saatinde yerine teslim eder. Aksaray Semtimiz gerçekten de çok eski ve çok modern bir semti. Tarihi bayağı eskilere dayanan bu semt şuanda İstanbul’un kalbi haline gelmiştir. Eskiden beri alışverişin, ticaretin başlarında olan bir semtimiz.

 

AKSARAY MOTO KURYE SERVİSİ

Aksaray moto kurye hizmetleri semtimiz, İstanbul Avrupa yakasında çok şık ve kalabalık semtlerimizden olup, Bütün semtler içerisinde saygın ve güzide bulunan İstanbul’un en ünlü semtlerinden biridir. Fatih Belediyesine ve dolayısıyla Fatih İlçesine bağlıdır. Aksaray, Mustafa Kemal Caddesi, Laleli tramvay yolu, Vatan Caddesi ve Millet Caddesinin tam ortasında tam buraların kesiştiği yerde yer almaktadır.

Aksaray kurye semtinin çevresinde, komşu olarak Fındıkzade, Laleli, Yenikapı ve Fatih bulunmaktadır. Aksaray bölgesinin etrafında  birçok oteller, özel ve devlet hastaneleri, tramvay ve metro istasyonu bağlantı çıkışları, merkezi geçiş yeri ve özellikle tramvay inip değişme güzergahında vardır.  Bazen insanlar Aksaray semtini karıştırıyorlar, Hem Aksaray ili ile karışıyor hemde Türkiye İç Anadolu bölgesinde bulunan Ankara yeni yapılan İsmi  Aksaray olan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı da denilen karıştırıyorlar.

AKSARAY KURYE GÖREV SORUMLULUKLARI

Aksaray kurye doğal olarak şevkle  Aksaray bölgesi ve çevresinde çok büyük gayretle Aksaray moto kurye hizmetini ve dağıtımını vermekte Aksaray bölgesi  yoğunluğunu gidermeyi amaçlamıştır. Tüm Aksaray çevresi ile komşu bölgelerinde ne kadar varsa sokak sokak ve büyük cadde cadde kurye ile ilgili çalışma başlatmıştır. Özellikle acil ve normal olarak tüm kurye gönderilerini, arabalı ve yaya toplu dağıtım zarf ve evraklarınızı, tüm illere ise uçak kargo ile teslimat yaparak hizmetine devam etmektedir.

AKSARAY MOTORLU KURYE ÇALIŞMA KOŞULLARI

Aksaray kurye ile tüm müşterilerimiz çalışabilir. Çalışma şeklimiz iki türlüdür. Birincisi cari haftalık ödeme ile, ikincisi abone sistemi ile. Abone sisteminde belirli miktarda önceden bizden kredi alıyorsunuz daha sonra ekonomik ve uygun fiyata hizmet alıyorsunuz. Bu hizmet size yaklaşık yüzde otuz indirim sağlamaktadır.

Aksaray motorlu kurye olarak hizmet bölgesindeki birinci görevimiz olarak müşterilerimizin sağladığımız güvene layık olmaktır. Çalışmalarımızı inşallah daha ileri zamanlarda dahada derinleştirerek müşterilerimize dahada kaliteli hizmet sunmaktır.

 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir