Akatlar Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/akatlar-moto-kurye.html

Beşiktaş Akatlar Motorlu Kurye

Akatlar kurye, İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir semt mahallesidir. Etiler Levent arasında küçük ve şirin bir semttir. Beşiktaş belediyesine bağlı olup, Belediye sınırları içerisindedir. Akatlar mahallesinin yakınlarında ve çevresinde ise Levent, 4 Levent, Bebek, Etiler, Maslak semtleri bulunmaktadır.

Akatlar kurye Beşiktaş Akatlar Spor salonu ve Akatlar mkm avm bu küçük semtte bulunmaktadır. Akatlar meşhur maya sitesi, maya plaza, gazeteciler sitesi, Polis okulu ve birçok site bulunmaktadır. Akatlar yüksek gelirli insanların oturduğu ve genelde iş yerlerinin olduğu bir semtimiz.

 

Akatlar Kurye Ne Zaman Kuruldu?

İstanbul moto kurye çalışma sahasında olmak üzere, Akatlar kurye yaklaşık beş yıl önce tarafından kurulmuş, sağlam, güvenilir ve hızlı bir kurye çalışma sistemidir.

Sistem içerisindeki çalışma şeklimiz olarak Akatlar bölgesi hizmet vermekte olup, acil çalışıyor. Burada verdiğimiz özel servisler şöyledir; acil kurye servisi gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 

Peki Akatlar Kurye Farkı Nedir?

Akatlar motorlu kurye diğer şirketlerden farklı olmak üzere fiyatlarımız daha uygun ve ve ekonomik sayılacak kadar caziptir. Abone olan özel müşterilerimizin indirimli çalışma imkanı da bulunmaktadır.

Akatlar kurye hızlı ve  çalışma prensibine sahip, düzenli çalışmakta olup gönderileri bir ile iki saat içerisinde teslim etmektedir. Beşiktaş Çilekli tesisleri bu semttedir. Genelde villa tarzı evler ve sitelerle dolu olan semt ufak bir semttir.

 

Akatlar motorlu kurye servisi

Akatlar kurye ayrıca acil ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri de temin edip siz müşterilerimizin kapısına kadar getirmektedir. Bölge içinde mbenli ve gğzel işlere imza atmaya halen devam ediyoruz.

Akatlar acil kurye gece ve gündüz tüm saatlerde yedi yirmi dört nöbetçi kuryeler çalışmaktadır. Aradığınız tüm saatlerde kuryeler her zaman hizmete hazırdır. Gece nöbetçi çalışan kuryeler ücretleri liste fiyatımızın dört katından fazla olamaz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir