Adapazarı Kurye, İstanbulmotokurye.com

Adapazarı kurye Çalışma Şeklimiz Ve Yöntemlerimiz

Adapazarı kurye hizmetleri sadece İstanbul Adapazarı be Adapazarı İstanbul arasında çalışan bir kurye hizmetidir. Adapazarı içerisinden Adapazarı’ nın başka yerlerine, ilçelerine kurye teslimatımız yoktur. Uzun mesafeli kurye hizmetimizdir.

Adapazarı’ ndan aldığımız özel işleri ve kurye işlerini İstanbul içinde gideceği bölgelere acil taşımak için ve İstanbul’dan Adapazarı’na acil teslimatlarda kullanılmak için kurulmuştur. Adapazarı acil kurye servisidir. Sadece acil işlerinizde ve çok acil gönderiler hizmet vermektedir.

 

Adapazarı İstanbul kurye

Aslında Adapazarı Sakarya İlimizin bir ilçesi sayılmaktadır. Sakarya şehrinin tam 16 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin en büyüğü Adapazarı’dır. Yaklaşık nüfusu 300 bin civarındadır.

Tarihi olarak çok eskilere bizanslara dayanmaktadır. İsmini Sakarya nehrinden almıştır. Sakarya nehrinin tam arasında akan iki ırmağın arasında kurulduğu için Adapazarı denmektedir. 1950 li yıllarda Kocaeli İzmit’e bağlı olan ilçe sonradan Sakarya’ya eklenmiştir.

 

Adapazarı moto kurye gelişmeler 

Maalesef 1999 da Adapazarı’da çok büyük deprem olmuş ve çok büyük hasara neden olmuştur. İstanbul, İzmit, ve Burada hissedilen deprem 7,4 büyüklüğünde olmuş ve binlerce kişi vefat etmiştir. Adapazarı’nda birçok ev kullanamaz hale gelmiş ve halk barınaklarda, prefabrik evlerde ve konteynırlarda kalmışlardır. Allahu Teala birdaha böyle birşey başımıza getirmesin inşallah.

Daha sonra yaklaşık 2000 li yıllarda Adapazarı Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi olmuş ve sonradanda adını Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak değiştirilmiştir. Adapazarı geniş tarım alanları bulunan bir yerdir. Daha sonradan Sanayide de ilerleyerek büyümüştür.

 

İstanbul Adapazarı Kurye

İstanbul’ dan Karadeniz istikametine gitmekte olan her araç bu bölgelerden geçmektedir. Adapazarı’nın çevresinde Sakarya, Serdivan İlçesi, Rüstemler ve Karakamış bulunmaktadır.

Ayrıca Arifiye ve Düzce’ de Adapazarı İlçesine yakındır. Adapazarı’nda gezilecek ve görülecek güzel mekanlar ve yerler bulunmaktadır. Artık Adapazarı Sakarya ile beraber beraber anılmaktadır. Sanki Sakarya’nın diğer bir adı olarak kullanılmaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir