Adalar Moto Kurye,istanbulmotokurye.com

Adalar Bölgesi Çalışmaları

Adalar Kurye hizmetimiz sadece gün içi mesai saatleri içersinde çalışmaktadır. Bunun nedeni ise Adalar Bölgesine kalkan gemilerin ve vapurların 7/24 hizmet vermemelerinden dolayıdır. Adalar kurye olarak hizmetimiz gemi ve vapur çalışma saatleri içersinde kadar sürmektedir. Hizmet sınırları içersinde bütün Adalar için geçerli olup çalışmalrımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımızı yirmidört saate çıkarmak için çalışmalarımız spn surqat sürmektedir. Adalar tarafına geçmek için bir tekne ile anlaşarak tüm gün boyunca hizmet vermeyi düşünmekte olup çalışma ve anlaşmalarımız halen devam etmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz

Adalar Kurye olarak çalışma prensiplerimiz Adalar bölgesine çıkan gherhangi bir işi Moto Kuryelerimiz vasıtasıyla teslim alıyoruz. Teslim alınan gönderileriniz Adalar karşısında Bostancı Adalar karşısında bekleyen hazır moto kuryemize teslim edilir. Burada görevli kuryemiz gemi, vapur veya müsait tekne ile hangi Adaya gidilecekse o adaya gider ve gönderileri teslim eder. Ayrıca gene Adalar tarafından çıkan gönderileri ise Adalar’ a geçen kuryemiz buradayken müşterilerimizden gönderileri toplar ve gene Bostancı veya Kadıköy bölgesinde Moto Kuryelerimize teslim eder. Moto Kuryelerimiz ise gönderi ve işlerinizi en kısa zamanda yerine teslim eder.

Adalar Bölgesi Bilgileri

Adalar İstanbul’ a bağlı yedi adadan oluşan bir bölge olarak İstanbul’umuzun bir ilçesidir. Bu ilçe toplam yedi adadan oluşmaktadır. Bu adaların isimleri şunlardır. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Sedef Adası, Tavşan Adası, Yassıada, ve Kaşık Adası’dır. Bunlardan en büyük olanı ise ismindende anlaşılacağı üzere Büyükada’dır. İstanbul Moto Kurye olarak Adalar Kurye çalışmalarımız halen devam etmekte olup, çalışmalarımızı her geçen gün dahada ileriye götürmekteyiz. Çalışmalarımız içindeki her türlü aksaklıklar ve gecikmeden dolayı tüm müşterilerimizden şimdiden özür diliyoruz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir