Adalar Moto Kurye,istanbulmotokurye.com

Adalar Kurye Bölgesi Çalışmaları

Adalar Kurye hizmetimiz sadece gün içi mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır. Bunun nedeni ise Adalar Bölgesine kalkan gemilerin ve vapurların 7/24 hizmet vermemelerinden dolayıdır. Adalar kurye olarak hizmetimiz gemi ve vapur çalışma saatleri içerisinde kadar sürmektedir.

Hizmet sınırları içerisinde bütün Adalar için geçerli olup çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımızı yirmi dört saate çıkarmak için çalışmalarımız son surat sürmektedir. Adalar tarafına geçmek için bir tekne ile anlaşarak tüm gün boyunca hizmet vermeyi düşünmekte olup çalışma ve anlaşmalarımız halen devam etmektedir.

 

Adalar Kurye Çalışma Prensiplerimiz

Adalar Moto Kurye olarak çalışma prensiplerimiz Adalar bölgesine çıkan herhangi bir işi Moto Kuryelerimiz vasıtasıyla teslim alıyoruz. Teslim alınan gönderileriniz Adalar karşısında Bostancı Adalar karşısında bekleyen hazır moto kuryemize teslim edilir. Burada görevli kuryemiz gemi, vapur veya müsait tekne ile hangi Adaya gidilecekse o adaya gider ve gönderileri teslim eder.

Ayrıca gene Adalar tarafından çıkan gönderileri ise Adalar’ a geçen kuryemiz buradayken müşterilerimizden gönderileri toplar ve gene Bostancı veya Kadıköy bölgesinde Moto Kuryelerimize teslim eder. Moto Kuryelerimiz ise gönderi ve işlerinizi en kısa zamanda yerine teslim eder.

 

Adalar Moto Kurye Bölgesi Bilgileri

Adalar motorlu kurye ile Adalar İstanbul’ a bağlı yedi adadan oluşan bir bölge olarak İstanbul’umuzun bir ilçesidir. Bu ilçe toplam yedi adadan oluşmaktadır. Bu adaların isimleri şunlardır. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Sedef Adası, Tavşan Adası, Yassıada, ve Kaşık Adası’dır.

Bunlardan en büyük olanı ise ismindende anlaşılacağı üzere Büyükada’dır. İstanbul Moto Kurye olarak Adalar Kurye çalışmalarımız halen devam etmekte olup, çalışmalarımızı her geçen gün dahada ileriye götürmekteyiz. Çalışmalarımız içindeki her türlü aksaklıklar ve gecikmeden dolayı tüm müşterilerimizden şimdiden özür diliyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir