Acil Kurye, istanbulmotokurye.com

Acil kurye Firmamızın Servis Ve Hizmetleri

Acil kurye firmamız çalışmalarını iki farklı yönden sunmaktadır. Bu iki farklı sistem ise kendi aralarında da sınıflara ayrılmıştır. Birinci sistem Normal sistemidir. Normal sistemi kendi içindede kısımlara ayrılmaktadır.

Acil kurye birincisi aldığımız normal moto kurye işlerini ve gönderilerini sabah mesai saatleri içinde yani sabah alındığı zaman yada öğlen alındığı zaman mesai saatleri içerisine kadar yani saat altıya kadar teslim etme süresi ile teslim etmektedir.

Acil moto kurye çalışmaları

Acil kurye akşam alınan yani öğleden sonra alınan bir gönderinin mesai saatleri içerisinde saat altıya kadar teslim edilme servisi acil kurye hizmetine girmektedir. Evet normal mesai saatleri teslim edilen gönderiler normal gönderilerdir.

Acil motorlu kurye hizmeti ile birde gün içi alınan dağıtım evrakları da yani toplu dağıtım evrakları ve işleri de aynı gün içinde veya bir gün sonra teslim edilmesi ikinci kısımdır.

Acil moto kurye İkinci Kısım Çalışmamız

Acil kurye ikinci kısım çalışmamız iki kısımdır. Birincisi acil kurye hizmetleri, ikincisi vip kurye hizmetlerimizdir. Acil moto kurye hizmetimiz aldığımız evrakların veya paketlerin zaman vererek daha kısa bir zaman  adresine teslim etmektir. Bu sistemimiz normal kurye sisteminden daha hızlı ve dahi seri bir sistemdir.

En acil kurye ve hızlı kurye servisimiz ise acil kurye servisidir. Çok acil durumlarda kullanılan bu sistemde paketleriniz en kısa zamanda alınıp direk dakikalar iş yerine teslim edilir. Zaman çok kısa ve özel bir çalışma olduğundan vip kurye servisi olarak anılır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir