Acıbadem Kurye, İstanbulmotokurye.com

Acıbadem kurye Akasya Rezidans Ve Blokları

Acıbadem kurye hizmetleri Acıbadem semtinin son derece fazla gelişiminden sonra 2015 yılında kurulmuş bir moto kurye servisidir. Sadece Acıbadem, Çamlıca, Koşuyolu, Kadıköy, Hasanpaşa bölgelerine hizmet verilmek için kurulmuştur.

Acıbadem kurye ile bu bölgelerden çıkan evrakları burada bulunan kuryeler size doğru derhal teslim alıp bekletmeden gideceği bölgenin kuryesine teslim eder. Bundan dolayı fazla zaman kaybedilmeden kurye işleri teslim edilir. Çamlıca ya yakın olan tarafı Üsküdar sınırı içindedir.

 

Acıbadem moto kurye ile hizmet nerededir?

Acıbadem moto kurye , İstanbul Anadolu yakası tarafında bir semtimizdir. En büyük caddesi Acıbadem caddesidir. Semte ismini veren bu cadde tam Acıbadem ortasından geçer. Acıbadem İstanbul Boğaziçi köprüsünden Anadolu tarafına geçtiğimiz zaman Altunizade sapağından geçtikten sonra sağ tarafta Acıbadem sapağı verilmiştir.

Acıbadem motorlu kurye bu sağapa girince Acıbadem Caddesi ve Acıbadem başlamış olur. Acıbadem Caddesi çok uzundur. Ta Hasanpaşa Kadıköy’ e kadar uzanır. Hatta Acıbadem eskiden Hasanpaşa ya bağlı iken sonradan tek başına semt olmuş ve gelişip büyümüştür. Acıbadem semtinin bir kısmı alt tarafı Kadıköy ilçesine bağlı iken yukarı üst kısmı ise Üsküdar İlçesine bağlıdır. 

 

Acıbadem motorlu kurye semtinde gelişmeler

Acıbadem motorlu kurye en büyük gelişmesini Akasya Avm ve Akasya plaza ve rezidansların yapılmasıyla sağlamıştır. Acıbadem Koşuyolu arasında Haydarpaşa sapağı dönüşünde, Çeçen sokakta bulunan Akasy Acıbadem semtinin çehresini bayağı değiştirmiştir.

Acıbadem acil kurye ile ayrıca çevresinde Akasya sitesi de büyük yer kaplamakta ve büyük işlere neden olmaktadır. Bunun yanı sıra Acıbadem bağlantı yolunun Altunizade Harem sapağına kadar olan yerde hemen yolun kenarında sağ ve sol tarafta Almond Hill sitesi de yapılarak Acıbadem çok büyük bir semt haline getirmiştir. Çünkü bu sitelerin sayesinde Acıbademin nüfusu iki üç katı artmıştır.

 

Acıbadem acil kurye ile çıkan olaylar

Acıbadem acil kurye semti yukarda, Çamlıca, Ünalan mahallesi, Altunizade ve Koşuyolu, Aşağıda Hasanpaşa, Kadıköy arasında kalmaktadır. Bu bölgede birçok merkez bulunmaktadır. Meşhur Acıbadem Hastanesi buradadır. Türk Telekom Anadolu yakası bölge merkezi buradadır. Acıbadem ilaç kurye servisi başladı.

Acıbadem hızlı kurye 15 temmuz 2016 yılında darbe girişimi sırasında darbeci askerler burada bulunan Türk Telekom binasını basmışlar ama başarılı olamamışlardır. Maalesef üzücü bir olayda darbe sırasında Acıbadem Mahallesi Muhtarı darbeci askerlere karşı konuşmak için yanlarına gitmiş konuşmaya çalışmış fakat darbeci askerler çok yakın mesafeden muhtara ateş açık ölmesine neden olmuşlardır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir