5.Levent Kurye, istanbulmotokurye.com

5. Levent Kurye

5 Levent kurye aslında Beşinci Levent diye bir yer İstanbul sınırları içerisinde 2016 yılına hatta 2015 yılına kadar yoktu. Böyle bir isimde yoktu bölgede yoktu. Fakat son zamanlarda İstanbul şehrinin her bölgesinde Kentsel dönüşüm adı ile İstanbul bölgesinin en güzel yerleri zengin ve arkası sağlam olanlara peşkeş çekilmek için verilmeye başlanmıştır. Bu bölgeler gerek askeriye alanları, gerekse devlet hazinesindeki yerler nasıl olduğunu ancak Allah bilir.

5-Levent Motorlu Kurye

5-Levent kurye ki kimse maalesef zorlayamaz araştıramaz. Evet işte zenginin daha zengin fakirlerin de daha fakir olup bu yerlerden gitmesi için yapılan bu planla uzun vadeli ve akıllıca olan bir plandır. Büyük bir ihtimalle Allah ömür verirse yirmi oyuz sene sonra göreceğiz ki İstanbul şehrinin merkezlerinde ancak zenginler, üst düzey ultra zenginler kalacak. Evet işte bu yüzden bu rant sağlanan alanlardan biride bu yeni yapılan bölge ve adı da ilginç. beşinci Levent olarak konmuştur.

5 Levent kurye Bölgenin Sınırları Ve Bilgiler

5 levent kurye evet işte bu bölge neresi? Burası Seyrantepe kavşağından Tem otobanına girildiği zaman Mahmutbey istikametine doğru gidilirken Otobanın sol tarafında kalan bölgedir. Tabi Mahmutbey istikametinden Maslak istikamametine doğru gelirden sağda Alibeyköy sapağı vardır İşte buranın başından Otobanın hemen yanında uzanan yerdir. Zaten şuanda siteler binalar ortaya çıkmış durumdadır. Ve buranın adının tabelalarınıda burada görebilrisiniz. Eskiden Arıcılar diye biinen bölgenin tam karşısı. Burada önceden Otobüs firmalarının yazıhanesi vardı. Isısız bir yerdi. İşte burası yüzünden bu yazıhaneler kapandı. Alibeyköy sapağının hemen yanındaki geniş bölgededir. Büyük bir ihtimalle Kağıthane bölgesine yakın olsada belkide Eyüp belediyesinede bağlanabilir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir