4. Levent Motorlu Kurye, istanbulmotokurye.com

4. Levent Kurye

4 Levent eski tabiriyle dördüncü Levent diye bilinen bölge.Genel olarak Sabancı Center ikiz kulelerin olduğu ve çevresi diye bilinen bölge. Aslen bir sınırı yok. Bir mahalle ismide değil. Fakat bu isimle anılıyor. Tahminen Sabancı ikiz kulelerinin olduğu bölgenin olduğu yer ve arka tarafları..Hatta buradan Seyrantepe Tem girişine kadar devam eder. Eskiden buralara yani Seyrantepe otoban girişine çöp yolu denirdi. Eskiler bazen minibüse binince çöp yolunda inecek var derler. Hatta buradaki durağın adı çöp yolu durağı idi. Yıl olmuş 2017 şuanda değişmiş mi bilmiyorum. Yani Maslak’a doğru giderken Harp akademileri nizamiyesinin oralarına kadar devam eder. Buralar Beşiktaş Belediyesine bağlıdır.

4. Levent Bölgesi Nerelerdir?

Birde Büyükdere Caddesi nin tam karşı tarafı yani Sabancı Kulelerinin tam karşı tarafı Çeliktepe Emniyetevleri Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Seyrantepe Mahalleleri üst tarafları 4 levent diye geçerdi. İşte bu bölgelerde Kağıthane belediyesine bağlıdır. Bizde Sanayi Mahallesi şimdi yeni adıyla Sultan Selim Mahallesi nin aşağı kısmında oturduğumuz için aslında buralar önceden hep gecekondu doluydu. Soranlara nerde oturuyosunuz diye biz 4 Leventte oturuyoruz derdik onlarda bizi zengin zannederdi. Çocukluk işte ne yapalım. İşte bubölgelerdi 4. Levent denilen yer. İşte buralarda hayatımız geçti. Hatırlıyorum. İkiz kulelerin yapılışını falan çok derindi.

Çalışmalar…

Merkezimiz burada. Çalışmalarımız burada daha güçlü ve şiddetli olarak sürmektedir. Bu bölgelere hakim bir durumda çalışmaya devam ediyoruz. Hatta buna Ayazağa bölgesi, Maslak bölgesinide dahil edebiliriz. Çalışmalarımızdaki hassasiyet ve incelik bizim daha fazla müşteriye yani potansiyele sahip olmamızı sağlamaktadır. Bizler İstanbul Moto Kurye olarak bu bölgelere güzel yatırımlar yaptık, güzel şeyler ektik artık gerisi İnşallah Allah a kalmıştır. Rızık Allah tan. Bakalım kısmet 2017 yılından ve daha ilerki yıllardan daha başarılı günler beklemekteyiz. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasbimizde neler olacak..

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir